Cagliari Vize

İtalya Cagliari Vize Başvurusu

İtalya’nın endüstri şehirlerinden olan Cagliari için vize prosedürlerine uyulması önemli. Çünkü Cagliari vize işlemlerini tamamlamadan şehre gezi düzenlemenize izin verilmeyecektir.

Cagliari İçin Vize Gerekli Mi?

Seyahat planlarınızı vize prosedürlerine uygun bir şekilde yapmalısınız. Cagliari için vize gerekli mi merak edenlere pasaporta göre şartlar sıralanır. Şöyle ki sadece bordo pasaporta dair Cagliari vize muafiyeti bulunmaz ve başvurulara geçmeniz beklenir.

Cagliari İçin Vize Şartları

Gri, yeşil ve siyah pasaportlara dair 90 günlük şart öne sürülür. Cagliari vize muafiyeti 90 günü kapsar. Cagliari için vize şartları olarak ardından evraklar gelir ve harç ödemeleri dahilinde başvurunuzu iletmeniz beklenir.

Cagliari Turist Vizesi

Cagliari turist vizesi 90 gün yasal sınıra göre verilir. Bu anlamda T.C. vatandaşlarının başvurularını konsolosluk bünyesinde yürütmeleri istenir. Cagliari vize için aynı zamanda Euro bazında ödemelerinizi yapar ve başvurularınızı iletirsiniz.

Cagliari Vize Başvurusu

Başvurulara dair önceliğiniz online formu indirmek ve doldurmaya başlamak olmalıdır. Cagliari vize başvurusu sırasında talep edilen bilgilerin her biri forma girilmelidir. Bunun ardından evraklarınızı toplar ve konsolosluk randevularına geçersiniz.

Cagliari Vize Evrakları

Pasaporta öncelik verilir ve vize başvuru formu istenir. Cagliari vize evrakları olarak biyometrik fotoğraflara ve de seyahat sigortasına ihtiyaç duyulur. Ardından özlük belgeleri ile finansal duruma dair çeşitli evraklar talep edilir.

Her birinin de güncel tarihli olacak şekilde ibrazına geçmek gerekir.

Cagliari Vize Fiyatları / Ücreti

Evrakların ardından Cagliari vize fiyatları / ücreti ibraz edilmelidir. Bunun için en son 160 Euro bedeline netlik kazandırılmış ve ulusal vizeye 216 Euro olarak ödeme talep edilmiştir.

Cagliari Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize başvuruları en fazla 15 iş gününe kadar sonuçlanır. Cagliari vizesi kaç günde çıkar merak edenlere minimum süresi ise 3 iş günü olarak belirtilir.

Cagliari Vizesi Nasıl Alınır

Vize prosedürleri olarak öncelik belgelere verilmiştir. Belgelerin ardından başvuru ödemeleri ve e-randevu gelir. Cagliari vizesi nasıl alınır sorgulayanlar İtalya Konsolosluğu üzerinden harekete geçer. Buradan biyometri işlemleri dahilinde şehre seyahat için izinlerini alabilir.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×