Bergamo Vize

İtalya Bergamo Vize Başvurusu

Türk kültürüne dair izler taşıyan Bergamo şehri merak ediliyor. Bunun için T.C. vatandaşları Bergamo vize prosedürlerini öğrenerek pasaportları dahilinde başvurulara geçiyor.

Bergamo İçin Vize Gerekli Mi?

Bordo pasaporta ilişkin vize muafiyeti bulunmuyor. Bergamo için vize gerekli mi soranlar 90 gün kalma sınırını dikkate almalıdır. Bergamo vize diğer pasaport türleri için de yine 90 gün kadar muaf olarak kabul edilmektedir.

Bergamo İçin Vize Şartları

İtalya’ya seyahat etmek için Bergamo için vize şartları nelerdir dikkate alarak başvurularınızı iletmelisiniz. Bergamo vize işlemlerine dair öncelikle evraklarınız istenir. Belgelerin ardından vize başvuru ile harç ödemelerinin yapılması gerekir.

Bergamo Turist Vizesi

Turistik seyahati destekleyen belgelerin her biri Bergamo vize başvuruları sırasında değerlendirilir. Bergamo turist vizesi için istenilen belgelerin yanı sıra ödemelerinizi yapar ve İtalya Konsolosluğu üzerinden randevu talebinde bulunursunuz.

Bergamo Vize Başvurusu

Elektronik ortamdan Bergamo vize başvurusu için belgenizi indirmeniz ve bilgilerinizi sıralamanız esas alınır. Başvuru formuna girilen bilgilerin belgelerde yer alanlar ile örtüşmesi gerekir. Bunun için konsolosluk üzerinden başvuruya geçer ve belgelerinizi ibraz edersiniz.

Bergamo Vize Evrakları

Seyahat dönüşünden itibaren en az 3 ay geçerli olan pasaportlara ihtiyaç duyulur. Bergamo vize evrakları olarak başvuru formunu doldurmanız ve biyometrik fotoğraflarınızı hazırlamanız gerekir.

Seyahat sigortası ve gidiş – dönüş rezervasyon belgeleri de vize dosyasının içerisine eklenmelidir.

Bergamo Vize Fiyatları / Ücreti

Başvuru belgelerinin hazırlanması üzerine Bergamo vize fiyatları / ücreti için harekete geçilir. Bunun için en son 160 Euro tutarı belirlenmiş ve makbuzunuz talep edilmiştir.

Bergamo Vizesi Kaç Günde Çıkar

Başvuru belgeleri ve ödemelerine karşı 3 – 15 iş gününe yer verilir. Bergamo vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlara en fazla 30 iş günü belirtilse de bu durum eksik belgelerden kaynaklı ortaya çıkar.

Bergamo Vizesi Nasıl Alınır

İtalya Konsolosluğu Bergamo vizesi nasıl alınır soranlara tüm şartları açıklar. Şartlara uygun olacak şekilde belgelerin hazırlanması beklenir. Son adımda harç ödemelerine geçenler randevu alır. Bu şekilde konsolosluk üzerinden biyometri işlemlerinin gerçekleşmesi esas alınır.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×