Asti Vize

İtalya Asti Vize Başvurusu

Şarap kültürü ile adından söz ettiren Asti şehrine dair İtalya vizesi sorgulanır. Asti vize işlemlerinin olumlu yönde sonuçlanması üzerine seyahat programlarınıza yön vermeye başlayabilirsiniz.

Asti İçin Vize Gerekli Mi?

Vizenin bordo pasaporta dair zorunlu kılındığı belirtilir. Asti için vize gerekli mi sorgulayanlar pasaportlarına göre başvurulara geçer. Nitekim muafiyet Asti vize için gri, yeşil ve siyah pasaport için açıklanmıştır.

Asti İçin Vize Şartları

Umuma Mahsus pasaporta dair Asti vize evrakları sıralanır. Aynı zamanda vize türüne uygun olarak belgelerin ibrazına geçmek gerekir. Asti için vize şartları sadece belgelere değil harç ödemelerine de yön verir.

Asti Turist Vizesi

Turistik seyahatlerde Asti vize başvuruları dikkate alınır ve maksimum 90 gün olarak çıkartılır. Asti turist vizesi adına zorunlu evraklar paylaşılır ve bu şekilde Schengen başvurularına dahi geçilebilir.

Asti Vize Başvurusu

İtalya ya da Schengen vize başvurularında öncelik online forma verilmiştir. Vatandaşların forma ulaşmaları ve eksiksiz olarak bilgilerini paylaşmaları esas alınmıştır.

Asti vize başvurusu için bunun ardından biyometri işlemleri için konsolosluk başvurularında bulunmak gerekir.

Asti Vize Evrakları

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile maaş bordrosu şeklinde Asti vize evrakları sıralanır. Bunlara ek banka hesap dökümü ile davetiyeler istenebilir. Öncesinde biyometrik fotoğraf ile seyahat sağlık sigortası da zorunlu olarak ele alınmaktadır.

Asti Vize Fiyatları / Ücreti

Vize ücreti 160 Euro olacak şekilde ele alınır. Asti vize fiyatları / ücreti için ulusal başvurularda ise 216 Euro olacak şekilde para yatırılması beklenir.

Asti Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vizenin sonuçlanma süresi 7 – 15 gün aralığında değişir. Asti vizesi kaç günde çıkar soranlara en fazla 30 gün belirtilir ve duruma karşı başvurularınızı iletmeniz uygun görülür.

Asti Vizesi Nasıl Alınır

Online başvuru formu ile belgeler önemli bir yere sahiptir. Asti vizesi nasıl alınır sorgulayanların önceliği bu evrakları toplamak olmalı. Ardından da harç – başvuru ödemelerine geçilmesi istenir. Böylece İtalya Konsolosluğu veya Büyükelçilik üzerinden randevu alınabilir. Biyometri işlemlerinin tamamlanması halinde başvurular değerlendirmeye alınır.

İtalya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×