Yunanistan – Vize İşlemleri

Yunanistan Vize Başvuru İşlemleri

Yunanistan Sayfamıza Hoşgeldiniz…

Vize Randevu Acentesi olarak Seyahatlerinizde almak istediğiniz vizeleriniz için başvuru, randevu ve evrak hazırlığı konusunda uzman kadromuz ile 10 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz.

Uganda Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)

Seyahat programlarınızda sizlere gitmek istediğiniz ülkeye göre seyahat programınızı belirleyip, evraklarınızın takibi, biyometrik veri sırasında temsilcilerimizle veri beyanında bulunmanız,  konsolosluklardan alınması gereken Randevunuzu kısa sürede  almanızı sağlıyor Vize işlemleri sırasında inceleme sonrası geri dönüşü olmayan vize ücretlerinin yok olup gitmemesi için eksiksiz, hatasız evrak düzenlemenize destek oluyoruz.

Yunanistan Vizesi Almak Zor Mu?

Yunanistan vizesi almak oldukça kolaydır.

Yunanistan Vizesi Ne Kadar 2021?

Yunanistan vize ücretlendirmeleri her sene güncellenir.

Yunanistana Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Schengen bölgesinde bulunan herhangi bir ülke için Yunanistan Schengen vizesi konsolosluktan alınır.

Sizlere sunmuş olduğumuz online destek, sms ve telefon ile yapılan hizmetlerimizden ücret almıyoruz.

Tek başınıza yapmaya kalktığınızda Vize hazırlık evrakları tamamlama süresince ödemeniz gereken evrak belgeleri sizlere ücretsiz sağlıyoruz. Evrak masrafı, vize ücretleri ve danışmanlık masraflarınızı olması gerektiğinden daha düşük bir limitle ödeme fırsatı sunuyor vize taleplerinizin ret olmaması için çalışıyoruz. Tüm Vize İşlemleriniz ve almak istediğiniz bilgi destek İçin bizimle iletişime geçiniz.

Yunanistan’a seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Yunanistan Vizesi almaları gerekmektedir.

Yunanistan vizesi Yunanistan Konsolosluğu ve Yunanistan Büyükelçiliğine yapılmaktadır karar vermede tek yetkili merciidir.

Yunanistan başvurusunu konsolosluklara yetki verilmiş kurum turizm / seyahat acentaları aracılığı ile yapabilirsiniz.

Uğraşı gerektiren zaman harcanan vize hazırlıkları için başvuru merkezleri hızlı şekilde işlemlerin hazırlanması ,randevu alma, evrak düzenlemesi gibi konularda güvenle hizmet verir.

Yunanistan’a yapmak istediğiniz seyahat için gerekli güncel evrak listesini, hangi vize türünden yararlanmanız gerektiğini ayrıntılı bilgiyi Vize Randevu Acentesinden alabilirsiniz.

Yunanistan Türkiye’ye yakın komşu olmakta ve turizm açısından tercih edilen bir konumdadır. Uygun fiyatları tarihi güzellikleri, kültürü ve doğasıyla Türkiye’den gitmek isteyen turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir.

Akdeniz’de bulunan limanları sayesinde turizm yanında ticari olarak’ta tercih sebebidir. Avrupa Birliği Schengen vize sahipleri dışında bizimde içinde bulunduğumuz üçüncü ülke vatandaşlarına vize alma gerekliliği getirir.

Türkiye’den Yunanistan’a gitmek isteyen Türk vatandaşlarının almak istediği vize işlemleri ile Yunanistan’ın Türkiye’de ki başvuru merkezleri ilgilenmektedir. İstenen evrakların eksiksiz hazırlanması halinde vize kararını verir. Olumlu karar verildiğinde kişiye Schengen vizesi verilir.

Yunanistan Schengen Vizesi

Yunanistan - Vize İşlemleri
Yunanistan – Vize İşlemleri

Ülkeler diğer ülke vatandaşlarının seyahat etmek istediklerinde sınır kapılarından içeri almak için güvenlik ve kurallara uyum kapsamında izin belgesi verirler. Her ülkenin kendine göre kuralları şartları bulunmaktadır.

Yunanistan Avrupa Birliği ülkelerinin anlaşma yaptığı Schengen vize programına üyedir. Bu vizeyle Avrupa ülkelerinde serbest dolaşım imkanı kazanırsınız. Anlaşma yapmayan ülke vatandaşları Yunanistan’a gidebilmek için Schengen vize almaları gerekmektedir

Yunanistan’a Yapılan Seyahatlerin Amacına Göre Vize Türleri

Yunanistan’a Yapılan Seyahatlerin Amacına Göre Vize Türleri

Yunanistan’a yapılan turistik geziler, spor müsabakaları, aile ziyaretleri, nakliye için gitmek gibi konular için Schengen Kısa Süreli (C TİPİ) Vize alınması gerekir.

Yunanistan’a çalışmak yaşamak, uzun süren eğitimler almak ya da orada yaşayan eş çocuklarında yaşamaya gitmek için Uzun Süreli Schengen (D’TİPİ) Vize alınması gerekir.

Yunanistan Vize Başvurularını Ne Zaman Yapmalıyız ?

Yunanistan Vize Başvurularını Ne Zaman Yapmalıyız ?

Yunanistan Vizesi başvuru işlemlerinde vize başvurusu için verilmesi gereken evraklar eksiksiz ve doğru hazırlanıp teslim edildiğinde, 20-25 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Fakat Yunanistan Vizesi başvuru işlemlerinin Yunanistan da Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerine denk gelmesi veya Yunanistan Konsolosluğunun işlerinin yoğun olması sebebi ile bu günlere denk gelirse işlemlerin tamamlanması süreci uzaya bilmektedir.

Bu sebeple Yunanistan Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler Yunanistan seyahatine çıkmak istedikleri ve planladıkları tarihten 15-20 gün önceki tarihlerde yapmalıdırlar.

Yunanistan vizesi  başvuru işlemlerinde değerlendirme karar verme süresi ortalama 15 iş günü olarak belirtilmek ile birlikte vize başvurusunu değerlendirme süresi Yunanistan Konsolosluğu ve Yunanistan Büyükelçiliği’nin yetkisi dahilinde olmakta olup bu süreler uzaya bilmektedir. Vize süreleriyle ilgili olarak başvuru sahibinin koşullarına göre değişimler olabilir.

 • Yunanistan vize başvuru evraklarınızın bulunduğunuz tarihe uygun güncel evraklar olduğuna dikkat etmeli eksiksiz hatasız olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Yunanistan vize başvurularında uyum şartlarına uygun bulundurmayan evraklar ile yapılan başvurularınızın kabul edilmeyeceğini ve yeniden hazırlık yapmanız gerektiğini unutmayınız.
 • Sizden istenmiş olan evraklar Yunanistan vize başvurusu için gerekli olan genel Yunanistan vize başvuru evrakları dır. Konsolosluğun vize işlemleriyle ilgilenen bölümü durumundaki farklılıklara göre sizden ek evraklar isteyebilir.
 • Yunanistan  vize başvurularında için evraklarınızı hatasız olması gerektiği gibi eksiksiz hazırlamanız mutlaka vize başvurunuzun onaylanması gerektiği anlamına gelmemektedir. Bu konu hakkında vizenizin kabul edilip edilemeyeceği kararı tamamen Yunanistan Konsolosluğunda olduğunu bilmeniz gerekmektedir.
 • Yunanistan Vize başvurularında tarafınıza bildirilmiş olan ret cevaplarından sonra yapmış olduğunuz harç bedelleri ve vize masrafları size geri verilmemektedir . Bu nedenle daha önceden planladığınız seyahatiniz için lütfen önceden otel ve uçak rezervasyonlarınızı yapmayınız. Buda sizin için maddi bir kayıp olacaktır.
 • Yunanistan yapılan vize başvurularında sizinle seyahat edecek olan başka aile fertleri var ise diğer aile fertlerini zinde seyahat masraflarını karşılayabileceğini kanıtlamanız gerekmektedir.Bunun için kişi başına gerekli olan meblağı karşılayan banka bilgilerinizi bildirmelisiniz. Size bildirilen banka bakiye limitinin üzerinde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yunanistan Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

Yunanistan Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

Yunanistan Ticari Schengen vize başvuru sahibi tarafından eksiksiz olarak doldurulmuş olması gerekmektedir. Yunanistan vize başvurusu için ibraz edeceği evraklarda beyan edeceği bilgileri destekleyen Yunanistan vize başvuru formu ıslak imzalı olmalıdır.

Yunanistan vize başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin sunduğunuz diğer Yunanistan vize başvuru evrakları ile tutarlı olması gerekmektedir.

Bu formda yapılan yanlış, hatalı veya eksik olması Yunanistan vize talebinin ret ile sonuçlanmasına sebebiyet verebilir.

Schengen başvuru formunda Schengen bölümüne seyahat etmeyi planladığınız tarih vizenin başlangıç tarihi olacaktır. Bu sebeple başvuru formunun bu bölümünü dikkatli doldurunuz.

Yunanistan Vize Talebini Beyan Eden Dilekçe

Yunanistan Vize Talebini Beyan Eden Dilekçe

Yunanistan Schengen Vizesi müracaatında bulunacak kişinin bağlı bulunduğu kurumun veya şirketinin antetli kağıdına işvereni/şirket yetkilisi tarafından bu şirketinin antetli kağıdına Yunanistan konsolosluğuna/elçiliğine hitaben yazılmış, işveren tarafından veya şirketin imza atma yetkisi bulunan kişi tarafından kaşe ve ıslak imza atılarak hazırlanmış olmalıdır.

Yunanistan gerçekleştirecek olduğu seyahatin tarih aralıklarını ve söz konusu seyahatin kim tarafından finanse edileceği bilgileri beyan edilmelidir.

Yunanistan Turizm vize başvuru formu ile vize için mutlaka sunulması gereken dilekçe örneklerine >> vizerandevu.com/yunanistan-vize-formu adresinden ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Yunanistan’ Davetiye Yolu İle Gitmek

Yunanistan’ Davetiye Yolu İle Gitmek

Sportif Etkinlikleri düzenleyen kişi yada kurum tarafından onaylanmış DAVETİYE BELGESİ bulunması talep edilmektedir. Spor etkinliği için yapılan davet kabul eden spor kulübü adına kulüp belgeleriyle birlikte gönderilmelidir.

Kültürel bir davet ise sorumlu dairenin tanımlı belgeleri de davet mektubuna iliştirilmelidir. Davetiye onaylı orijinal belge olmalıdır. Yunanistan’na davette bulunan kişinin Yunanistan Vatandaşlığı bulunuyorsa davet mektubu ile birlikte dilekçe ve pasaportunun da fotokopisi bulunmakta olup bu evraklar eşliğinde bu daveti yapması gerekmektedir.

Yunanistan daveti gerçekleştiren kişi eğer Yunanistan’da yaşayan üçüncü ülke vatandaşı ise bulunduğu belediyeden onaylı ikamet/oturum izni ile birlikte davet mektubu,kimlik bilgileri, dilekçe ve pasaport fotokopisini birlikte sunmak zorundadır

Yunanistan’na Günübirlik Vize

Yunanistan’na Günübirlik Vize

Bildiğiniz üzere Yunanistan Ege Denizimizden kaynaklı çok yakındır ve günübirlik seyahatler için başvuru yapılabilir mi merak edilir.

En az 6 ay geçerli bir pasaportu olanla  ,yeşil ve gri pasaport sahipleri vizesiz giriş hakkına sahiptirler.

Yunanistan Kapıda – Limanda Vize İmkanı

Yunanistan Kapıda - Limanda Vize İmkanı

Yunanistan’ın Ege kıyılarına yakın adaları için schengen vize uygulaması yoktur fakat 15 günü kapsayan giriş çıkış izin vizesi bulunur. Rodos, Midilli, Sakız Adaları, Kos, Samos ve Meis adalarına bu izinle gidilebilir.

Bu izin daha az evraklarla ve 4 gün gibi kısa bir sürede hazırlanır. Bu vize için 6 aylık geçerliliği olan bir pasaport, 2 adet fotoğraf, online başvuru formu,gemi rezervasyonu biletleri,otel rezervasyon biletleri,gelir belgeleri ve seyahat süresi belgeleri hazırlanması yeterlidir. Ayrıntılı bilgi için Vize Randevu İletişim numaralarını lütfen arayınız.

Yunanistan Vize Başvurularını Ne Zaman ve Nereye Yapmalıyız ?

Yunanistan Vize Başvurularını Ne Zaman ve Nereye Yapmalıyız ?

Başvurular Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu,Yunanistan Ankara Büyükelçiliği, Yunanistan Edirne Konsolosluğu,Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu’na yapılır. . Yunanistan Vizesi başvuru işlemlerinde vize başvurusu için verilmesi gereken evraklar eksiksiz ve doğru hazırlanıp teslim edildiğinde, 20-25 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Ancak Yunanistan Vizesi başvuru işlemlerinin Yunanistan’da Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerine denk gelmesi ya da Yunanistan Konsolosluğunun işlerinin yoğun olması sebebi ile bu günlere denk gelirse işlemlerin tamamlanması süreci uzaya bilmektedir.

Bu nedenle Yunanistan Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler Yunanistan seyahatine çıkmak istedikleri ve planladıkları zamandan 15-20 gün önceki erken tarihlerde yapmalıdırlar.

Yunanistan vizesi  başvuru işlemlerinde değerlendirme karar verme süresi ortalama 15 iş günü olarak belirtilmek ile birlikte vize başvurusunu değerlendirme süresi Yunanistan Konsolosluğu ve Yunanistan Büyükelçiliğinin yetkisi dahilinde olmakta olup bu süreler uzaya bilmektedir. Vize süreleriyle ilgili olarak başvuru sahibinin koşullarına göre değişimler olabilir.

VİZE ÜCRETLERİ

VİZE ÜCRETLERİ

Yunanistan seyahatinizin amacı, süresi, ücretler değişiklik göstermektedir. Yunanistan vize başvurusu yapmadan önce Yunanistan dış temsilcilikleri ile iletişim kurup ücretler hakkında bilgi alınması tavsiye edilir.

Yunanistan vize ücreti ve Yunanistan vize harç bedelleri Yunanistan Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir Yunanistan vize başvuru evrak hazırlama işlemlerini birebir kendiniz yapmak isterseniz evrak ücretlerini kendiniz ödemeniz gerekmektedir

Yunanistan dış temsilcilikleri anlaşmalı acenteler ise sizin hazırlık aşamasında olan evraklarınızdan herhangi bir ücret talep etmemektedirler.

Ücretler Hakkında Olumsuz Sonuçlar;

 • Ücretler geri iade edilmez.
 • Ücreti başkası için kullanamazsınız ve devredemezsiniz
 • Ücretleri sadece vize aldığınız ülke için kullanabilirsiniz.
 • Ücretler tek seferlik başvuru içindir.
 • Ret cevabı aldığınız durumda yeniden başvuruda ücret ödemek zorundasınız.
Yunanistan vize ücretleri, konsolosluk ve aracı kurum hizmet bedelleriyle birlikte >> vizerandevu.com/yunanistan-vize-ucreti sayfamızda açıklanmıştır.

Vize Reddi

Vize Reddi

Yunanistan Schengen vizesi için yapmış olduğunuz başvurunuz kabul edilmemesi durumunda size Yunanistan Konsolosluğu tarafından imzalanan bir “Ret Mektubu” gönderilecektir.

Mektubun içeriğinde Yunanistan Vize başvurunuzun hangi nedenlerle kabul edilmediğini öğreneceksiniz. Başvurunuza ret mektubu gelmesi demek bir daha hakkınız olmayacak  anlamına gelmemektedir.

Ret mektubunda yazan eksik ve hatalarınızın neler olduğunu görüp yeni bir hazırlık yapabilir ve bununla beraber yeni bir başvuru yapabilirsiniz.

Yunanistan Vize başvurusunun reddi sonrasında ödemiş olduğunuz ücretler size verilmemektedir.

Bu nedenle Yunanistan dış temsilciliklerinin anlaşma yaptığı kurum turizm/seyahat acentelerinden gerekli yardımı alabilir tecrübelerinden yararlanarak en doğru şekilde sorunsuz başvuru yapma hakkına sahip olabilirsiniz.

Yunanistan vize başvurunuz olumsuz sonuçlandı ise; >> vizerandevu.com/yunanistan-vize-reddi sayfasındaki adımları izlemelisiniz.

Yunanistan Vize İşlemleri

Yunanistan Vize İşlemleri

Yunanistan  vize başvuru evrakları için Yunanistan Konsoloslukları, Yunanistan  Schengen vize başvuru evraklarında duruma göre farklı isteklerde bulunabilmektedir.

Vize Randevu ekibimiz Yunanistan vize başvurularınız için danışmanlık hizmeti sunmakta sizlere kurumsal ve bireysel olarak titiz hizmet vermektedir. Vize Randevu hizmetlerimizden yararlandığınız takdirde (telefon, e-posta, mesaj) herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Yunanistan  Vize Randevusu Nasıl Alınır ?

Yunanistan  Vize Randevusu Nasıl Alınır ?

 • Yunanistan vize randevularını Yunanistan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu vize acentelerinden alınabilmektedir.
 • Yunanistan vize randevusu gerekli evrakları hazırlamak ve parmak izi verme prosedüründen ibaret olup mülakata gerek olmamaktadır. Ancak Yunanistan Konsolosluğu gerekli gördüğü durumlarda kişileri mülakata çağırabilmektedir.
 • Yunanistan vizesi almak için mutlaka randevu alınması gerekir. Çok farklı durumlar dışında Yunanistan vize başvuru merkezi randevusuz kişileri Kabul etmemektedir. Yapılan başvurular bazı durumlarda değişiklik göstermektedir.
 • Örneğin Yunanistan’a yoğun seyahat dönemleri olan yaz tatilleri, bayramlar gibi dönemlerde vize tarihleri daha ileri ki dönemlere verilebildiği için başvuruların  daha erken en az 1 ya da 3 ay gibi süreler öncesinden yapılması gerekmektedir.
 • Randevu sadece kişiye özel alınmış olup randevu günü ve saatine sadık kalınmalıdır. Aksi takdirde Yunanistan vizesi almak isteyen kişiler başka bir tarihte yeniden randevu almak durumunda kalacaklardır.
 • Yunanistan vize randevusu almak için bulunduğunuz bölgedeki Yunanistan vize başvuru merkezine vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir
 • Yunanistan vize başvurusu merkezini randevu için telefonla aramalarınızda çok ileri bir tarih verilebilir ya da randevu talebiniz Kabul edilmemektedir.
 • Yunanistan vize merkezinde randevu kağıdınız ibraz edilmeli eksik hatalı evrak olmamalı gün ve saatine dikkat edilmeli gitmek istediğiniz tarihe göre uygun zamanda başvuru yapılmalı doğru zamanda randevu alınmalıdır. Aksi takdirde yapılan işlemler size zaman kaybı ve vize reddi olarak geri dönmektedir.

Yunanistan vize İşlemleri İçin Randevuya Bizzat Gitmeden Yapabilir Miyim ?

Yunanistan vize İşlemleri İçin Randevuya Bizzat Gitmeden Yapabilir Miyim ?

Son 5 yıl içerisinde herhangi bir Schengen ülkesine giderken parmak izi verdiyseniz başvuruya gelmenize gerek olmamaktadır. Eğer Yunanistan vize başvuru işlemlerinde önceden Schengen vizesi almamış parmak izi beyanı vermediyseniz şahsen gelmek zorundasınız.

Yunanistan Sağlık Sigortası Yaptırmak Zorunlu Mu ?

Yunanistan Sağlık Sigortası Yaptırmak Zorunlu Mu

Bütün Schengen vize ülkelerinde yapıldığı gibi Yunanistan Schengen vizede de sağlık sigortası yaptırmak zorunludur.

Bu sigorta 30.000€ limitle yapılmakta olup seyahat sırasında başınıza gelebilecek her türlü sağlık sorunları için amaç edinilmiştir.

Düzenleme seyahat sırasında kalacağınız gün sayısı kadar yapılmaktadır. “Seyahat etmek isteyen başvuru sahiplerinin seyahat tarihlerinden bir gün önce başlayıp bir gün sonra biten üç ay geçerliliği olan Seyahat Sağlık Sigortası poliçeleri bulunmaktadır. Bu poliçeleri Vize Randevu Acentemiz den alabilirsiniz.”

Yunanistan Vize Ücretleri

Yunanistan Vize Ücretleri

Yunanistan vize ücreti ve Yunanistan vize harç bedelleri Yunanistan Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir.

Seyahatinizin amacı, süresi, ücretler üzerinde değişiklik göstermektedir. Yunanistan vize başvurusu yapmadan önce Yunanistan Konsolosluğu ile iletişim kurup ücretler hakkında bilgi alınması tavsiye edilir.

Yunanistan vize başvuru evrak hazırlama işlemlerini birebir kendiniz yapmak isterseniz evrak ücretlerini kendiniz ödemeniz gerekmektedir.

Yunanistan Konsolosluğu anlaşmalı acentalar ise sizin hazırlık aşamasında olan evraklarınız dan herhangi bir ücret talep etmemektedirler.

Yalnız Amerika, Kanada ve Japonya da oturum izniniz var ise Yunanistan sizden vize istememektedir.

Bu vize türü geçici kısa süreli vize türü olsa’da vize almak için istenen bütün evraklar ve hazırlıklar bu vize içinde yapılmaktadır. Bu vize ile  giriş yapmak istediğiniz ülke Schengen ülkesi ise ilk ülke temsilciliğinden almalısınız. Sonraki ülkeler için vize alma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Yunanistan Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır

Yunanistan Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır

Yunanistan vize başvurusu sonuçları başvuru tarihinden itibaren ortalama 20-30 gün ( 1 ay) içerisinde sonuçlanmaktadır.

Sürenin uzaması yada erken sonuçlanması Yunanistan Konsolosluğundaki yoğunluğun değişim göstermesi ile alakalı bir durumdur.

Türkiye’de oturum izni bulunan 3. Ülke vatandaşları için bu süre biraz daha uzun olmaktadır.

Yunanistan vize başvurusu yapan kişilerin seyahat tarihinden en az 15 gün önce başvuru yapmaları gerekmektedir. Daha az süre kala yapılan başvurular seyahat tarihine yetişmeyebilmekle birlikte Vize Reddine sebep olabilir.

Tek Girişli Ve Çok Girişli Vize Farkı Nedir

Tek Girişli Ve Çok Girişli Vize Farkı Nedir

Yunanistan vizesini tek girişli ya da çok girişli olarak alabilme imkanınız bulunmaktadır. Tek girişli Yunanistan vizesi almak bir sefere mahsus Schengen bölgesine giriş yapmanıza olanak sağlar. Çıkıp tekrar girmek istediğinizde yeniden vize almanız gerekecektir.

Çok girişli Yunanistan vizesi alırsanız Schengen bölgesinde istediğiniz kadar giriş çıkış yapabilirsiniz.

Örneğin 5 ülkeden oluşan bir Avrupa turnesi seyahatinde bir ülkeden çıktığınızda vizeniz artık geçerli olmayacaktır ve  diğer Schengen bölgesine girmek için vize işlemleri ile uğraşmak sizi zora sokacaktır. Çok girişli Schengen vizesi size Schengen bölgesinde birçok defa giriş izni tanımaktadır.

Yunanistan Yapmak İstediğiniz Seyahatin Amaçları Ve Süresi Bildirisi Neden Önemlidir ?

Yunanistan Yapmak İstediğiniz Seyahatin Amaçları Ve Süresi Bildirisi Neden Önemlidir ?

Yapmak istediğiniz Yunanistan Vize Başvurusunda yapmak istediğiniz seyahatin sürelerini ve amacını mutlaka bildirmeniz gerekmektedir.

Bunun nedeni daha sonra yapmak istediğiniz vize başvurularında beyan ettiğiniz süre ve amaçların dışına çıkmadığını kontrol etmek ve almış olduğunuz vizeleri uygunsuz kullanıp kullanmadığınızı takip etmek için gereklidir.

Yapmış olduğunuz seyahatlerde bildirmiş olduğunuz surelerin ve amaçların dışına çıkılmadığında vizenizi doğru amaçlarla kullanmış olduğunuz kanıtlanır daha sonrasında sorunlar yaşamaz ve vize sürelerinin uzaması için başvuruda bulunmanıza olanak sağlamış olursunuz.

Yunanistan Turistik ve Ticari vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/yunanistan-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

Yunanistan – Vize İşlemleri Video;

Yunanistan Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×