Sittard- Gelenn Vize

Hollanda Sittard- Gelenn Vize Başvurusu

Hollanda’nın Limburg ilinde turistik olarak ilgi çeken yaşam merkezi Sittard- Gelenn, Türkiye’den gitmek için vize talep etmektedir. Sittard- Gelenn vize başvuru işlemleriniz için Hollanda vize merkezi üzerinden irtibat kurarak, rezervasyon işlemlerinizi ve evrak düzenleme prosedürünü öğrenebilirsiniz.

Sittard- Gelenn İçin Vize Gerekli Mi?

Sittard- Gelenn için vize gerekli mi; Türkiye’den Avrupa’nın birçok bölgesine gitmek için vize prosedür uygulanmaktadır. Avrupa Birliğine bağlı Hollanda için vize başvurusu C tipi vize ve D tipi vize prosedürüne uygun yapılmalıdır.

Sittard- Gelenn İçin Vize Şartları

Sittard- Gelenn için vize şartları, gideceğiniz bölgedeki rezervasyon işlemlerinizi yaparak belgeleri evrak listesiyle birlikte teslim etmenizi kapsamaktadır. Vize şartları arasında, Sittard- Gelenn vize harcı ve dilekçenin Almanca, Fransızca veya İngilizce yazılmış olması talep edilmiştir.

Sittard- Gelenn Turistik Vize

Sittard- Gelenn turistik vize başvurunuz için gideceğiniz tatil köyü, otel veya apartlardan rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Sittard- Gelenn vize prosedürüne uygun olarak 180 gün ile 90 günlük vize almanız sağlanır. Yeşil, gri, bordo ve siyah pasaport ile turistik vize başvurusunu konsolosluktan yapabilirsiniz.

Sittard- Gelenn Vize Başvurusu

Sittard- Gelenn vize başvurusu için evraklarınızın eksiksiz düzenlenmiş olması gerekmektedir. Eksik evrak teslimlerinde vizeniz reddedilmektedir. Başvuru dilekçesi, formu ve harcıyla birlikte konsolosluktan randevu alınması şartı bulunur.

En yakın Hollanda konsolosluğuna giderek vize başvurusu için randevu alabilirsiniz.

Sittard- Gelenn Vize Evrakları

Türkiye’den başvuru yaparken Sittard- Gelenn vize evrakları eksiksiz olarak düzenlenmeli, otel ve uçak rezervasyonlarınızda evraklarınızla birlikte teslim edilmelidir.

  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 2 sayfası boş pasaport
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • Sittard- Gelenn otel ve uçak biletleri
  • 000 Euro sağlık sigortası teminatı

Sittard- Gelenn Vize Fiyatları/ Ücreti

Sittard- Gelenn vize fiyatları, harç bedeli olarak yansıtılmaktadır. Türkiye’den Hollanda’ya harç bedeli olarak 60 Euro ödenmesi gerekmektedir.

Sittard- Gelenn Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Sittard- Gelenn vizesi kaç günde çıkar; vize başvurusunu yaptıktan sonra 3 iş günü ile 10 iş günü arasında başvuru sonuçlanmaktadır.

Sittard- Gelenn Vizesi Nasıl Alınır?

Sittard- Gelenn vizesi nasıl alınır; Hollanda konsolosluğu üzerinden başvuru yapılarak vize alınabilir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×