Oss Vize

Hollanda Oss Vize Başvurusu

Sosyal ve kültürel anlamda konuklarını birçok fırsat sunan Oss kenti çok sayıda Türk vatandaşının yaşadığı yerleşim yerleri arasındadır. Hollanda vizesi ile genellikle arkadaş ve aile ziyaretlerinin gerçekleştiği kentte gezip görülebilecek onlarca farklı mekan bulunmaktadır.

Oss İçin Vize Gereklimi

Oss için vize gereklimi; Evet Oss şehrine yapılacak olan seyahatlerde vize şartı vardır.

Oss İçin Vize Şartları

Oss için vize şartları kısa sürede yapılacak olan seyahatler ile uzun süreli yapılacak olan seyahatlere göre farklıdır. Avrupa Birliği ve Schengen ülkesi olan Hollanda, Türkiye ile yaptığı vize anlaşması gereği 90 günü geçen ya seyahatler için Schengen vizesi şartları ve uygulamaktadır

Oss Turist Vizesi

Hollanda turistik vizesi türü Schengen vizesidir, Schengen vizesi için uygulanması gereken prosedür yerine getirilir ve 6 ay içerisinde 3 ayı aşmamak şartıyla ülkede konaklama imkanı sağlanır. Birçok Türk vatandaşı tarafından Oss turist vizesi olarak sınıflandırılmaktadır.

Oss Vize Başvurusu

Hollanda için vize başvuruları konsolosluk ya da büyükelçililiğe yapılır. Ancak konsolosluk ve büyükelçilik süreli vize türleri için başvuruyu kabul etmez.

Oss vize başvurusu konsolosluk ve büyükelçilik tarafından akredite edilen vize hizmet merkezleri ve acentalar aracılığı ile yapılmaktadır.

Oss Vize Evrakları

Hollanda vizesi başvurusunda doğru ve eksiksiz olarak teslim edilmesi gereken Oss vize evrakları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • 2 sayfası boş pasaport
  • Vize başvuru formu
  • 6 ay içerisinde çekilmiş biyometrik fotoğraf
  • Firma/ acente yetkilendirme yazısı
  • 000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası
  • Gidiş dönüş uçak bileti
  • Otel rezervasyonu
  • Mali durumu gösteren belgeler.

Oss Vizesi Fiyatları / Ücreti

Oss vize başvurusu yapabilmek için konsolosluğun belirlediği harç bedelinin ödenmesi zorunludur. Oss vizesi fiyatları/ ücreti 80 Euro harç bedeli ve 40 Euro hizmet bedeli ile birlikte nakit olarak tahsil edilmektedir.

Oss Vizesi Kaç Günde Çıkar

7 ile 15 iş günü içerisinde Oss vize işlemleri sonuçlanır. Oss vizesi kaç günde çıkar detaylı bilgiye sahip olmak için bizi arayın.

Oss Vizesi Nasıl Alınır

Oss vize başvuru aşamasında izlenmesi gereken yolun takibi önemli bir yere sahiptir. Oss vizesi nasıl alınır sorusunun cevabı atılacak olan adımların bilinmesi ile bağlantılıdır.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×