Leidschendam-Voorburg Vize

Hollanda Leidschendam-Voorburg Vize Başvurusu

Güney Hollanda’da bulunan Leidschendam-Voorburg, ülkenin görülmeye değer illeri arasında yer almaktadır. Türk vatandaşları tarafından tercih edilen şehir, Hollanda vizesi sahibi Türklerin yoğun olarak ilgi gösterdiği merkezlerdendir.

Leidschendam-Voorburg İçin Vize Gereklimi

Leidschendam-Voorburg için vize gerekli. Leidschendam-Voorburg için vize gereklimi sorusuna şu şekilde cevap verilmektedir. Hollanda Krallığı tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep edilmektedir.

Leidschendam-Voorburg İçin Vize Şartları

Gezilip görülebilecek birçok yere sahip olan Leidschendam-Voorburg için vize şartları, ilgi duyan Türk vatandaşları tarafından merak edilmektedir. Schengen ülkesi Hollanda’ya giriş yapabilmek için Schengen vizesi ya da uzun süreli konaklamalarda geçerli olan vize türleri alınmaktadır.

Leidschendam-Voorburg Turist Vizesi

26 ülkeden oluşan Schengen bölgesinde geçerli olan vizesi 90 günü aşmayan seyahatler için geçerli olan bir kısa süreli vize türüdür.

Birçok vatandaş için Schengen vizesi yerine Leidschendam-Voorburg turist vizesi olarak adlandırılan vize türü vize danışma merkezlerinden ve acentelerden alınmaktadır.

Leidschendam-Voorburg Vize Başvurusu

Vize başvuru işlemleri için karar mercii Hollanda konsolosluklarıdır ancak kısa süreli Leidschendam-Voorburg vize başvurusu direkt olarak konsolosluğa yapılmaz. Başvuru işlemleri için yetkilendirilen vize danışma merkezleri ve turizm ile seyahat acentaları müracaat edilecek olan merkezlerdir.

Leidschendam-Voorburg Vize Evrakları

Hollanda seyahat planları yapan Türk vatandaşları için Leidschendam-Voorburg vize evrakları konusu önemli bir yere sahiptir. Leidschendam-Voorburg vize başvurusu için gerekli olan evrakların neler olduğu ve eksiksiz olarak nasıl hazırlanması gerekliliği merak edilir.

Leidschendam-Voorburg Vize Fiyatları/ Ücreti

Hollanda konsolosluğu tarafından 2021 yılı için belirlenen Leidschendam-Voorburg vize fiyatları / ücreti;

  • 0-6 yaş aralığı için konsolosluk harcı ödemez
  • 6- 11 yaş arası için konsolosluk harç ücreti 40 Euro
  • 11 yaş ve üzeri için konsolosluk harç ücreti 80 Euro

Leidschendam-Voorburg Vizesi Kaç Günde Çıkar

Leidschendam-Voorburg vize işlemleri yaklaşık olarak 15 iş günü içerisinde tamamlanır ve vize çıkar. Leidschendam-Voorburg vizesi kaç günde çıkar öğrenmek istiyorsanız uzmanlarımız size yardım etmeye hazır.

Leidschendam-Voorburg Vizesi Nasıl Alınır

Leidschendam-Voorburg vize işlemlerinin tamamlanmasının ardından elden ya da kurye ve kargo ile pasaport alınır. Leidschendam-Voorburg vizesi nasıl alınır sorusunun cevabı işlemin yapıldığı acentenin verdiği hizmete göre değişmektedir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×