Schiedam Vize

Hollanda Schiedam Vize Başvurusu

Türk vatandaşları tarafından ilgi çeken birçok noktası bulunan Schiedam kenti tarihi ve bugünü taşıyan çizgilere sahip. Türklerin yoğun ilgi gösterdiği şehre gidebilmek için gerekli olan Hollanda vizesi ya da Schengen vizesidir.

Schiedam İçin Vize Gereklimi

Schiedam için vize gereklimi sorusunun cevabı, evet’tir. Schiedam ancak vize ile ziyaret edilebilen merkezlerdendir.

Schiedam İçin Vize Şartları

Türkiye ve Hollanda arasındaki vize anlaşmasına göre umuma mahsus pasaport sahibi vatandaşlar için vize şartı aranmaktadır. Schiedam için vize şartları arasında gri, yeşil ve siyah pasaporta sahip olan vatandaşlar 180 gün içinde toplam 90 günü geçmemek şartı ile vizeden muaftır.

Schiedam Turist Vizesi

Schengen vizesi, Hollanda turistik vizesi ya da Schiedam turist vizesi olarak farklı şekillerde tabir edilen vize türü kısa süreli verilmektedir. Ülkede 90 gün geçmeyen konaklamalar için verilen vize ile tüm Schengen bölgesine ziyaret söz konusudur.

Schiedam Vize Başvurusu

Hollanda genelinde olduğu gibi Schiedam şehrinin seyahat planlayan Türk vatandaşlarının vize başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmektedir. Schiedam vize başvurusu konsolosluklara ya da büyükelçiliğe yapılabilir.

Aynı zamanda yetkilendirilmiş vize merkezleri ya da seyahat acentaları aracılığı ile başvuruda bulunmak mümkündür.

Schiedam Vize Evrakları

Alınacak olan vize türüne göre değişen vize evrakları içerisinde eksiksiz doldurulan başvuru formunun önemi büyüktür. Schiedam vize evrakları içerisinde;

  • Pasaport
  • Dilekçe
  • Fotoğraf
  • Banka hesap bilgisi
  • Zorunlu seyahat sağlık sigortası
  • Nüfus cüzdanı örneği
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş dönüş uçak bileti yer almaktadır.

Genel vize evrakları dışında konsolosluk tarafından Schiedam vize işlemleri için ek belge talep edilmektedir. Belgelerin eksik ya da hatalı olması durumunda yapılan müracaat ret edilir.

Schiedam Vize Fiyatları/ Ücreti

Schiedam vize ücretleri konusunda her yıl güncellemeler yapılmaktadır. Hollanda konsolosluğu tarafından listelenen Schiedam vize fiyatları/ ücreti ek masraflar, hizmet bedeli ve konsolosluk harcı ile birlikte toplam 115 Euro’dur.

Schiedam Vizesi Kaç Günde Çıkar

Schiedam vize 7 ile 15 iş günü içerisinde çıkar, Schiedam vizesi kaç günde çıkar öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Schiedam Vizesi Nasıl Alınır

Yapılan müracaatın ardından hızlı ve pratik şekilde Schiedam vizesi alınmaktadır. Schiedam Vizesi Nasıl Alınır, başvurularda herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için dilekçeyi destekleyen evrakları ibraz etmek önem taşımaktadır.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×