Zoetermeer Vize

Hollanda Zoetermeer Vize Başvurusu

Zoetermeer Hollanda’nın Haaglanden metropol yerleşkesinde güney bölgede bulunmaktadır. Gelişmiş şehir kuruluşlarından biri olarak Zoetermeer vize işlemleri turistik ve kültürel gezi amaçlı kullanılabilir. Hollanda vize başvuru işlemleriniz için vize merkeziyle irtibat kurabilirsiniz.

Zoetermeer İçin Vize Gerekli Mi?

Zoetermeer için vize gerekli mi; Schengen bölge anlaşmasına dahil olan Zoetermeer vize, Hollanda’da bir yerleşke olarak vizesiz geçiş kabul etmemektedir. Vize başvurusu için Hollanda konsolosluğundan randevu alınmalıdır.

Zoetermeer İçin Vize Şartları

Zoetermeer için vize şartları; Vize başvurusunu, dilekçe ve form ile direkt konsolosluk üzerinden yapmanız gerekmektedir. Fransızca, İngilizce ve Almanca dilinde başvurular kabul edilmektedir.

Zoetermeer Turistik Vize

Zoetermeer turistik vize başvuruları için Hollanda konsolosluğundan D tipi vize ve C tipi vize başvuru evraklarının düzenlenmesi gerekmektedir. 90 günlük vize ve 180 günlük vize başvurularınızı ticari, iş, eğitim, kültürel gezi, ziyaret ve aile birleşimi amacıyla yapabilirsiniz. Otel ve uçak rezervasyon belgesiyle vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Zoetermeer Vize Başvurusu

Zoetermeer  vize başvurusu; Hollanda konsolosluğu üzerinden yapacağınız başvuru evresinde, resmi evrakların düzenli olması, ıslak imza prosedürüne uygun olması şartı bulunmaktadır.

Başvuruları reşit kişilerin bizzat kendisinin yapması gerekmektedir.

Zoetermeer Vize Evrakları

Zoetermeer vize evrakları eksiksiz teslim edilmelidir. Zoetermeer vize prosedüründe konsolosluğa bir adet dilekçe ve vize formu verilmelidir.

  • 000 sağlık sigortası teminatı
  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 3 ay geçerli pasaport ( yeşil, gri, bordo, siyah)
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • Ticari, eğitim ve iş faaliyetlerine dair belgeler
  • Vize harç bedeli
  • Vize dilekçesi
  • 3 aylık hesap ve maaş dokumanı

Zoetermeer Vize Fiyatları/ Ücreti

Zoetermeer vize fiyatları, yetişkinler için turistik, iş, eğitim, ticari ve ziyaret amaçlı başvurularında 60 Euro’dur. Vize başvurusunda dekontla birlikte evraklar teslim edilmelidir.

Zoetermeer Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Zoetermeer vizesi kaç günde çıkar; vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en az 4 hafta önce yapmanız tavsiye edilmektedir. 3 iş günü ile 10 iş günü arasında çıkacaktır.

Zoetermeer Vizesi Nasıl Alınır?

Zoetermeer vizesi nasıl alınır; vizenizi almak  için Hollanda konsolosluğuna evraklarınız ve harç bedeliyle başvuru yapmanız gerekmektedir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×