Leeuwarden Vize

Hollanda Leeuwarden Vize Başvurusu

Leeuwarden Hollanda’nın Kuzeyinde bulunmaktadır. Friesland eyaletine bağlı olan Leeuwarden vize başvurusu için schengen vize prosedürüne uygun belge düzenlenmelidir. Hollanda vize merkezi üzerinden bilgi alarak, Türkiye’den başvuru yapabilirsiniz.

Leeuwarden İçin Vize Gerekli Mi?

Leeuwarden için vize gerekli mi; Türkiye’den vize alarak Avrupa ülkelere gidilmektedir. Leeuwarden vize başvurusunu Hollanda konsolosluğu üzerinden yaparak vize işlemlerinizin Avrupa prosedürüne göre düzenlenmesine önem vermelisiniz.

Leeuwarden İçin Vize Şartları

Türkiye’den başvuru yaparken Leeuwarden için vize şartları, vize harcı, pasaport, Almanca, İngilizce veya Fransızca dilinde yazılmış dilekçeyi kapsamaktadır. Başvuru işlemlerinde eksiksiz evrak verilmesi ve ıslak imza prosedürüne uyulması şartı da dikkate alınmalıdır.

Leeuwarden Turistik Vize

Turistik vize D tipi ve C tipi vize prosedürüne göre uygulanmaktadır. Leeuwarden turistik vize işlemleri için ticari, eğitim, iş, kültürel gezi ve ziyaret amaçlı başvurularınız belirtilmelidir.

180 gün ile 90 günlük vize başvurusu yaparak Leeuwarden vize prosedürüne uygun yasal giriş yapabilirsiniz.

Leeuwarden Vize Başvurusu

Leeuwarden vize başvurusu sırasında evrakların eksiksiz verilmesi ve ıslak imza prosedürüne uyulması önemlidir. Türkiye’den başvuru yapmak için Hollanda konsolosluğundan randevu alarak, evraklarınızı eksiksiz düzenlemeniz şartı vardır. Vize harcı, sağlık sigortası teminatı ve pasaport ile başvuru yapabilirsiniz.

Leeuwarden Vize Evrakları

Leeuwarden vize evrakları için prosedür eksiksiz işlenmeli, evraklar ıslak imzalı olarak teslim edilmelidir. Türkiye’den başvuru yaparken evrak düzenlemesi;

  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 000 Euro sağlık sigortası teminatı
  • 2 sayfası boş pasaport
  • Vize harcı ve dilekçesi
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • Eğitim, ticari ve iş faaliyetlerine göre ayrıntılı belgeler

Leeuwarden Vize Fiyatları/ Ücreti

Leeuwarden vize fiyatları harç bedeli olarak konsolosluk üzerinde her yıl yeniden düzenlenir. Harç bedeli 2021 yılında 60 Euro olarak düzenlenmiştir.

Leeuwarden Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Leeuwarden vizesi kaç günde çıkar; Konsolosluk yoğunluğuna göre başvurunuzun sonuçlanması en az 3 iş günü ve en fazla 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Leeuwarden Vizesi Nasıl Alınır?

Leeuwarden vizesi nasıl alınır; Hollanda konsolosluğu üzerinden alınması gereken Leeuwarden vizesi, eksiksiz evrak düzenlemesiyle randevuyla alınabilmektedir. Vize başvurusu için harç bedeli de istenmektedir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×