Kanada Vize

Kanada vize başvurularınız için Vize Randevu sisteminden faydalanabilirsiniz. Göçmenlik başvurusu, vatandaşlık işlemleri ve ulusal vize başvurularınızı hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Pasaport ve vize işlemleri, turistik vize ve öğrenci vizesi başvuruları yapılmaktadır.

Kanada vize başvurularında, 1 milyon göçmen alımı yapılmaktadır. Göçmenlik başvurusu için temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Puanlama sistemiyle vize veren Kanada Devleti’nden kolay vize almak için belgelerinizi en ideal biçimde sunuyoruz.

Çevirmenlik hizmetleri dahilinde belge temini, online başvuru formu ve vize dilekçesi hazırlama gibi tüm vize hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kanada turistik vizesi 7-10 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Kanada vize başvurunuzu yapmak ve konsolosluk randevusu almak için merkezlerimize başvuru yapabilirsiniz. Kanada eğitim vizesi, Kanada çalışma vizesi, evlilik vizesi ve turistik vize başvurularını hemen sağlayabilirsiniz.

Kanada’ya gitmek, Kanada’da çalışmak ve seyahat etmek için Vize Randevu temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Tüm vize opsiyonlarında başvuru yapmak için maille iletişimde [email protected] adresinden, telefonla ulaşımlarınız için 0850 228 4353 üzerinden bilgi alabilirsiniz. Kanada vize belgeleri ve ücretleriyle alakalı temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×