İrlanda Vize

İrlanda vize isteyen bir ülke olmasından dolayı değişik nedenlerden dolayı ve başta turistik gezi olmak üzere izin alınması temel bir zorunluluk olarak karşımıza çıkar. Sürecin içinde sorun yaşamamak için işletmemizin sunacağı profesyonel destekten her zaman faydalanabilirsiniz.

İrlanda vize alımında özel formu doldurmak yapılacak olan ilk işlemdir. Bunun imzalanması ve isim ile soyadının yazılması da gerekmektedir. Neden İrlanda’ya gitmek istediğinizi ise bir dilekçe ile açıklamalısınız.

Başvuru sürecinde randevu almak bir zorunluluktur. Konsolosluğa gittiğiniz zaman parmak izi vermeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra İrlanda konsolosluğunun ifade ettiği vize harcının ödenmesi sürecin bir parçasıdır.

İstenen evrakların içinde pasaport ilk sırada gelir ve kurallara uygun olmalıdır. Bunun geçerlilik süresi için belirtilmiş olan zaman dilimi 3 ay olarak tanımlanmıştır. Eski olanların reddedilme durumu söz konusudur.

İrlanda vize alımı için talep edilmiş diğer evraklar ise şöyledir; form, 2 tane biyometrik resim, otel rezervasyon evrakı, bordro, SGK işe giriş bildirgesi, uçuş bileti, kimlik kartının sureti ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×