Bulgaristan Vize Formu ve Dilekçe 2023

Bulgaristan Vize Başvuru Formu

Bulgaristan Vize Ücretleri (2021)
Bulgaristan Vize Ücretleri (2021)

Bulgaristan Vize Formu

Bulgaristan Vize Dilekçesi Taslağı İngilizce

Bulgaristan Vizesi Dilekçesi Taslağı Türkçe

 

  • Bulgaristan seyahatlerinizi gerçekleştirmek üzere başvurularınızı yapacağınızda öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Detaylı bir şekilde bilgilere yer verilen ve hatasız olarak doldurulması gereken bu formda bilgilerin birbirini desteklemesine son derece önem verilmektedir.
  •  Bulgaristan Konsolosluğunun değerlendirmeleri ve karara bağlaması neticesinde istediğiniz vize türünde seyahatlerinize çıkmanızı sağlayacak olan vize formunun ikna edici olması gerekmektedir.
  • Başvuran kişilerin ve seyahat bilgilerinin yer alacağı formda, yetkili kurumun şüphe duyacağı bir duruma yer verilmemesi gerekmektedir. İngilizce ve Türkçe dillerinde doldurulması gereken formda hangi aşamalara dikkat etmeniz gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz. İstenen ebatlarda fotoğrafın başvuru formuna yerleştirilmesi ve imzalanması ile tüm aşamalar tamamlanacaktır.
  • Konsolosluğun resmi adresinden indirip doldurmaya başlayacağınız Bulgaristan Vize formu ile ilgili takıldığınız tüm noktalarda bizi arayabilirsiniz. Sizler de internet üzerinden ya da telefonlarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.
  • Ofislerimiz aracılığıyla elde edeceğiniz güncel evrak listesine göre hareket etmeniz ve yetkili kurumlardan teyit ederek tamamlamanız halinde mutlu olacağınız neticelerin ortaya çıkacağını görebileceksiniz.
  • Schengen vize türleri arasında yer almayan Bulgaristan’a gidebilmek için doldurmanız gereken form sizin hakkınızda bilgi vermek amacıyla talep edilmektedir. Her başvuruda değişebilen sorulara yer verilmesi nedeniyle dikkatle doldurulması gereken bu formda büyük harfle yazmaya ve ıslak imzalı olarak sunmaya özen göstermelisiniz.

Forma dilediğiniz zaman internet üzerinden ulaşarak çıktısını alabilirsiniz. Böylece konsolosluğa gitmeden tüm evrakları tamamlayarak, randevu saatinde sunmanız veya ofislerimiz aracılığıyla gönderimini sağlamanız mümkün olacaktır.

 İdeal sürelerinde açıklanmasını bekleyeceğiniz vizelerinizin onay alması aşamasında büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Ofislerimizle iletişime geçmeniz sayesinde tüm adımları pratik olarak atabilecek ve seyahatlerinizi aksatmak zorunda kalmayacaksınız. Ofis danışmanlarımız sayesinde Bulgaristan vize formu ve diğer evraklarla ilgili tüm sorularınıza hızlı ve güvenilir yanıtları bulabileceksiniz.

Bulgaristan Vize Formu ve Dilekçe 2023 Video;

Bulgaristan Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×