Westland Vize

Hollanda Westland Vize Başvurusu

Westland Güney Hollanda bölgesinde yer alan tarihi ve turistik mekanlarıyla Avrupa’nın sevilen bölgelerinden biri olmuştur. Türkiye’den Hollanda vize başvuru işlemleri için Westland vize prosedürüne uygunluk aranmaktadır. Vize başvurularınızda evrakların düzenlenmesi ve rezervasyon işlemleri için irtibat kurarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Westland İçin Vize Gerekli Mi?

Westland için vize gerekli mi; Türkiye’den Westland bölgesine gitmek için Hollanda konsolosluğu üzerinden vize başvurusu yapılmalıdır. Vize başvuru prosedürü schengen vize anlaşmasına göre ilerlemektedir.

Vize işlemleri için konsolosluktan randevu alınması şartı vardır.

Westland İçin Vize Şartları

Westland için vize şartları arasında, Türkiye’den konsolosluğa verilecek dilekçenin İngilizce, Almanca veya Fransızca olması gerekmektedir Vize harcı bedelinin ödenmesi, Westland vize başvurusu için önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

Westland Turistik Vize

Westland için vize başvurularınızı Hollanda konsolosluğu üzerinden yaparken, yurtdışına gidiş nedenini belirtmeniz gerekmektedir. Westland turistik vize başvurusu sırasında, iş, eğitim, ziyaret ve kültürel gezi amacına uygun seçenekleri dilekçe ve formda bildirmelisiniz.

Westland Vize Başvurusu

Westland vize başvurusu için konsolosluk üzerinden randevu almanız gerekmektedir. Randevu sisteminde belirtilerek evraklar ve prosedüre uygun şartlara göre pasaportunuzla birlikte gidebilirsiniz. Vize başvurusu için hafta içi 09.00 ile 16.30 arasında en yakın konsolosluğa gitmeniz gerekmektedir.

Westland Vize Evrakları

Eksiksiz evrak düzenlemesiyle Türkiye’den Hollanda’ya gidişler için otel ve uçak rezervasyon biletlerinizi de evraklarınız arasında konsolosluğa vermeniz gerekmektedir. Genel olarak Westland vize evrakları;

  • 000 Euro sağlık sigortası teminatı
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • İkametgah adresi
  • Pasaport ( 2 sayfası boş)
  • Varsa eski pasaport fotokopisi
  • Rezervasyon belgeleri
  • Eğitim, iş ve ticari faaliyet belgeleri

Westland Vize Fiyatları/ Ücretleri

Westland vize fiyatları olarak, 60 Euro vize harç bedeli istemektedir. Harç bedelinin başvuru sırasında konsolosluğa teslim edilmesi şartı vardır.

Westland Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Westland vizesi kaç günde çıkar; vize başvurularınızı seyahatten 4 hafta önce yapmanız tavsiye edilmektedir. Konsolosluğun yoğunluğuna göre 3 iş günü ile 10 iş günü arasında çıkmaktadır.

Westland Vizesi Nasıl Alınır?

Westland vizesi nasıl alınır; Hollanda konsolosluğundan randevu alarak vize başvurunuzun sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×