Venlo Vize

Hollanda Venlo Vize Başvurusu

Hollanda’nın Limburg ilinde bulunan Venlo, Avrupa Birliği pasaport ve vize düzenlemelerine tabii tutulmuştur. Venlo vize başvurusu için Hollanda konsolosluğundan randevu alınması şartı vardır. Tam adı Venlo olan bölge için Hollanda vize prosedürüne uygun başvurular kabul edilecektir.

Venlo İçin Vize Gerekli Mi?

Venlo için vize gerekli mi; Türkiye’den Avrupa bölgesine geçiş yapmak için Schengen vize prosedürü uygulanır. Venlo vize başvurusunu yaparken vize merkezi ile irtibat kurarak detaylı bilgi alabilir, rezervasyon ve evrak düzenlemesiyle ilgili işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Venlo İçin Vize Şartları

Türkiye’den başvuru yaparken Venlo için vize şartları, dilekçenin İngilizce veya Almanca verilmesiniz. Vize harcı, dilekçe ve form ile birlikte konsolosluğa teslim edilerek, randevu sistemi üzerinden süreç devam edecektir.

Venlo  Turistik Vize

Venlo turistik vize başvurusu için D tipi vize ve C tipi vize prosedürüne uygun düzenlenmiş evrak listesi gerekmektedir. 90 günlük ve 180 günlük vize başvuru işlemleriniz için Hollanda konsolosluğuna giderek randevu almanız şartı bulunmaktadır.

Otel ve uçak rezervasyon belgeleri de turistik vize için gereklidir.

Venlo Vize Başvurusu

Venlo vize başvurusu işlemleriniz için prosedüre uygun evrak düzenlemesi yapmanız gerekir. Başvuru şartlarında, evrakların ıslak imzalı olması ve dilekçede turistik, iş, eğitim ve ziyaret amaçlı başvurunuzun belirtilmesi şartı vardır.

Venlo Vize Evrakları

Venlo vize evrakları eksiksiz teslim edilmelidir. Başvuru sırasında harç bedeli ve konsolosluk hizmet bedeli dekontu da evraklarla düzenlenerek birlikte verilmelidir.

  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 000 Euro sağlık sigortası teminatı
  • Vize dilekçesi ve formu
  • 3 ay geçerli pasaport
  • Eski pasaport fotokopisi
  • 2 biyometirk fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı ve evlilik cüzdanı

Venlo Vize Fiyatları/ Ücreti

Venlo vize fiyatları Hollanda konsolosluğuna teslim edilmektedir. Vize harç bedeli olarak kişi başına 60 Euro talep edilmektedir.

Venlo Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Venlo vizesi kaç günde çıkar; Konsolosluğun yoğunluğuna göre 3 iş günü ile 10 iş günü arasında vize başvurularınız sonuçlanacaktır.

Venlo Vizesi Nasıl Alınır?

Venlo vizesi nasıl alınır; vize başvurunuzu Hollanda konsolosluğu üzerinden, eksiksiz evraklarınızı vererek başvuru yapabilirsiniz.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×