Velsen Vize

Hollanda Velsen Vize Başvurusu

Kanal boyu uzanan plajları ile turizmin cazibe merkezlerinden olan Velsen, doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi mekanları ile de milyonların ilgisini çekmektedir.  Hollanda vizesi ile 90 günü geçmeyen konaklamanın mümkün olduğu kent tarihi ve modern dokusu ile öne çıkmaktadır.

Velsen İçin Vize Gereklimi

Tarih, doğa ve turizmin temsilcisi olan Velsen için vize gereklimi? Şehre ilgi duyan vatandaşlar için verilmesi gereken cevap vizenin gerekli olduğu yönündedir.

Velsen İçin Vize Şartları

Hollanda ülkeye kısa süreli seyahat planı yabancı ülke vatandaşlarından Schengen vizesi şartlarını yerine getirmesini talep eder. Bu yüzden Velsen için vize şartları belirlenirken seyahatin süresi önceden planlanmalıdır. Uzun süre konaklamalar için başvurulması gereken vize türleri;

  • Ticari vize
  • Aile ve arkadaş ziyareti vizesi
  • Eğitim öğrenim amaçlı bize
  • Kültürel etkinlik vizesi
  • Konferans ve fuar vizesi gibi farklı kategorilerdedir.

Velsen Turist Vizesi

Turizm amaçlı ve kısa süreli yapılan Hollanda ziyaretinde başvuru yapılması için önerilen Hollanda turistik vizesidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yoğun olarak müracaat ettiği Velsen turist vizesi kısa süreli vize türüdür.

Velsen Vize Başvurusu

Tüm vize türleri için gerekli olan güncel evraklar ile birlikte konsolosluğun yetkilendirdiği vize merkezlerine, turizm ve seyahat acentelerine Velsen vize başvurusu yapılmaktadır.

Türkiye’nin bölge ayrımı yapılmadığından dolayı kargo ya da kurye yoluyla gönderilen evraklar ile Velsen vize talebi işleme alınır.

Velsen Vize Evrakları

Schengen bölgesinde yer alan 26 ülke ile birlikte birçok dünya ülkesinin talep ettiği vize evrakları çok büyük oranda birbiri ile aynıdır. Velsen vize evrakları kişisel ve mesleki olarak farklı kategorilerde değerlendirilir. Konsolosluk başvuruyu yapan kişinin yaşı ve mesleği doğrultusunda ek belge talep eder.

Velsen Vize Fiyatları / Ücreti

Velsen vize fiyatları/ ücreti 2021 yılı için, Şubat ayında konsolosluk tarafından paylaşılmıştır. Listelenen fiyatlara göre Velsen vize konsolosluk harcı 80 Euro’dur.

Velsen Vizesi Kaç Günde Çıkar

Öngörülen süre 5 ile 15 iş günü aralığıdır, Velsen vizesi kaç günde çıkar süresinin farklılık göstermesinin nedeni konsolosluğun incelemesi ve insiyatifi doğrultusundadır.

Velsen Vizesi Nasıl Alınır

Velsen vize başvurusu yapıldıktan sonra profesyonel destek alınarak kısa süre içerisinde pasaport vizelenir ve teslim alınır.  Başvuru sürecinde problem ve Velsen vizesi nasıl alınır tedirginliği yaşamamak için bize hemen arayın.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×