Namur Vize

Belçika Namur Vize Başvurusu

Belçika’nın Fransızca konuşulan bölgelerinden biri olup nehre sahip olduğu için bu alanda bir ticaret hacmine de sahip olan bir kenttir. Namur vize işlemleri genellikle ticari vize işlemleri olarak karşımıza çıkar. Aynı şekilde çalışma vizeleri de alınmaktadır.

Namur İçin Vize Gerekli Mi?

Namur bölgesi ticari açıdan faaliyet gösteren bölgelerden biridir. Belçika’nın bir parçası olan Namur için vize gerekir. Eğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz bir vize almanız gerekmektedir. Ancak başka bir ülkenin vatandaşı iseniz bu durumda kontrol etmeniz gerekmektedir.

Namur İçin Vize Şartları

Vize şartları çeşitlidir ve vizelere göre değişim göstermektedir. Namur örneğinde sık sık rastladığımız ticari ve çalışma vizeleri için her ikisinde de davetiye şarttır. Davetiye Belçika’da var olan bir kişi veya kurumdan gelmelidir ve resmi bir belge olmalıdır.

Namur Turist Vizesi

Vize çeşitlerinden biri de turist vizelerdir. Turist vizeleri genellikle 90 gün altında olan vizelerdir ve daha kısa sürede sonuçlanırlar. Ancak turist vizeleri için istenen birtakım ek belgeler vardır. Bunların başında ise otel rezervasyonu ve gelir beyanı/banka dökümü gibi belgeler bulunmaktadır.

Namur Vize Başvurusu

Namur bölgesine gidebilmek için Belçika vize işlemleri gerçekleştirilmelidir. Bunun için Belçika konsolosluğuna vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bunun ardından vize başvurunuzu en az 1 hafta en fazla 1 ay olarak beklemeniz söz konusudur. Bu vizenin süresine göre değişiklik gösterecektir.

Namur Vize Evrakları

Namur bölgesine gitmek için birtakım vize evraklarını dosya haline getirmeniz gerekmektedir. Namur vize evrakları çeşitlidir. Vize tipine göre eklemeler ve çıkarmalar yapılabilir.

Namur Vize Fiyatları / Ücreti

Namur vize fiyatları çocuklar dışında bırakılarak 736 TL’den başlamaktadır.

Namur Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Namur vizesi ortalama birkaç haftada çıkarken bu vizeye de bağlıdır. Aile birleşimi vizesi gibi uzun süreli vizelerde bu süre 1 aya kadar çıkabilmektedir.

Namur Vizesi Nasıl Alınır?

Namur vizesini almak için önce evrakları toplamak ve ardından başvuru yapmak gerekmektedir. Sonrasında ise tek yapmanız gereken beklemektedir. Namur vizesini alabilmek için eğer daha önce vizeniz olmadıysa parmak izinizi sisteme işletmeniz için konsolosluğa gitmeniz şarttır.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×