Verviers Vize

Belçika Verviers Vize Başvurusu

Verviers, Valonya olarak bilinen ve Belçika sınırları içerisinde bulunan bölgeye bağlı bir kenttir. 55000 kişilik nüfusuyla dikkat çeker. Verviers vize isteyen bir yer olmasından dolayı, işlemlerin belirtilmiş olan kurallara son derece uygun bir biçimde tamamlanması gerekmektedir. Bu sayede seyahatinizi sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Verviers İçin Vize Gereklimi?

Verviers için vize gereklimi: Schengen bölgesinde olmasından dolayı ancak Belçika vize alımının sonrasında buraya gidebilmeniz mümkündür. Bu ülke Türk vatandaşlarından ilgili izni talep eder.

Verviers İçin Vize Şartları

Verviers için vize şartları açıktır. Yargı süreci devam eden kişilerin vize alması imkansızdır. Aynı zamanda yurtdışına çıkış yasağı koyulmuş olanlar başvuru yapamaz. Her belge tam ve eksiksiz olmak zorundadır.

Verviers Turist Vizesi

Verviers turist vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilir ve süresi 90 günü geçmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden kısa süreli Schengen’dir.

Verviers Vize Başvurusu

Verviers vize başvurusu, ülkemizde yer alan resmi Belçika konsolosluğundan tamamlanır. Bu noktada aracı kurum da her zaman tercih edilebilir. Form doldurulması, iletişim bilgilerinin verilmesi, parmak izinin alınması gibi aşamalardan oluşur.

Verviers Vize Evrakları

Verviers vize evrakları hazırlanarak konsolosluğa sunulmalıdır. Şunlardan oluşur; tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, pasaport, başvuru formu, 2 tane fotoğraf, kimlik fotokopisi, seyahat belgeleri, rezervasyon evrakları, sağlık sigortası, mesleki durumu tanımlayan evrak, bankada 4000 TL olduğunu belirten evrak konsolosluk tarafından talep edilmektedir.

Verviers Vize Fiyatları / Ücreti

Verviers vize fiyatları / ücreti 80 Euro olarak ödenmelidir. Burada dikkat çeken ödeme yöntemi ise banka havalesidir. Türk Lirasının konsolosluğun kabul ettiği para birimlerinin arasında olduğunu hatırlatmak lazım.

Verviers Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Verviers vizesi kaç günde çıkar: Verviers vize 7 gün içerisinde çıkar. Zaman zaman bunun 15 güne kadar uzaması da söz konusudur.

Verviers Vizesi Nasıl Alınır?

Verviers vizesi nasıl alınır: Verviers vize, başvurunun tamamlanmasının ardından adresinize yollanacak olan kargo ile hemen alınır. Eksik hiçbir evrakın olmamasına mutlaka çok büyük önem verilmelidir. Buna dair detayları sizlere sağlamak görevimizdir.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×