Braine-l’Alleud Vize

Belçika Braine-l'Alleud Vize Başvurusu

Braine-l’Alleud, Valon bölgesinde ve Belçika sınırları içerisinde bulunan bir şehirdir. 2018 sayımına göre burada yaklaşık olarak 40 bin kişi ikamet etmektedir. Braine-l’Alleud vize alımında konsolosluk ve aynı zamanda bu resmi kurum tarafından yetkilendirilmiş olan aracı kurumlar tercih edilir.

Braine-l’Alleud İçin Vize Gereklimi?

Braine-l’Alleud için vize gereklimi: Belçika vize sürecinin tamamlanması ve ardından da bunun alınmasıyla seyahatin gerçekleşmesi mümkündür. Schengen vizesine sorunsuz bir biçimde başvuruda bulunmak gerekmektedir.

Braine-l’Alleud İçin Vize Şartları

Belirlenmiş olan Braine-l’Alleud için vize şartları şunlardan oluşur;

  • Sürmekte olan mahkemesi bulunanlar vize alamazlar.
  • Hem pasaport hem de diğer evraklar hazırlanmalıdır.
  • Parmak izi alımı zorunludur.

Braine-l’Alleud Turist Vizesi

Braine-l’Alleud turist vizesi kapsamı sınırlıdır ve 90 güne kadar konsolosluk üzerinden verilmektedir. Bu vize ayrıca Schengen’dir.

Braine-l’Alleud Vize Başvurusu

Braine-l’Alleud vize başvurusu yaparken konsolosluktan uygun tarihli bir randevu alınmalıdır. Aracı kurumlar da bu işlemde tercih edilebilir.

Braine-l’Alleud Vize Evrakları

Braine-l’Alleud vize evrakları olarak tanımlanmış ve talep edilen şu belgeler öne çıkar; pasaport, mesleki bilgi evrakı, 2 adet biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, teminatı 30000 Euro olan seyahat sağlık sigortası, 4000 TL minimum banka hesap özeti, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, dilekçe, rezervasyon belgeleri, uçak bileti konsolosluğa tam bir şekilde sunulmak zorundadır.

Braine-l’Alleud Vize Fiyatları / Ücreti

Braine-l’Alleud vize fiyatları / ücreti TL ya da Euro olarak ödenebilir. 80 Euro’luk bir tutar söz konusudur. Bu noktada kullanılacak olan yöntem ise banka havalesidir.

Braine-l’Alleud Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Braine-l’Alleud vizesi kaç günde çıkar: Braine-l’Alleud vize çıkma süresi 7 ile 15 gün arasıdır. Daha erken olması hiçbir şekilde söz konusu değildir. Buna dikkat etmek, özellikle uçak biletini başvurundan en az 1 ay önce olmak gerekmektedir.

Braine-l’Alleud Vizesi Nasıl Alınır?

Braine-l’Alleud vizesi nasıl alınır: Braine-l’Alleud vize sürecinde bunun sorunsuz bir biçimde elde edilmesi her daim tam belgelerle mümkündür. Bu yüzden hiçbir problemle karşı karşıya kalmamak için hemen bizi aramanız sizin adınıza bir avantaj demektir.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×