Genk Vize

Belçika Genk Vize Başvurusu

Genk, Belçika sınırları içerisinde yer alan bir sanayi kentidir. 87.85 km2’lik alan üzerine kurulmuştur. Limburg vilayeti bölgesindedir. Genk vize işlemleri konsolosluk üzerinden ya da aracı kurumla yapılır. Belgelerin tamamlanması ve evrakların sunulmasının ardından bu iznin sahibi olabilirsiniz.

Genk İçin Vize Gereklimi?

Genk için vize gereklimi: Vize olmadan bu şehre gitmeniz söz konusu değildir. Belçika vize işlemi yapılır ve bu da Schengen adıyla tanımlanmıştır.

Genk İçin Vize Şartları

Genk için vize şartları; eksik ya da hatalı evrakın olmaması, adli süreci devam eden bir durumun bulunmaması, ücretin yatırılması, yurtdışı çıkış yasağının bulunmaması şeklindedir.

Genk Turist Vizesi

Genk turist vizesi C tipi olarak tanımlanır. Maksimum 90 gün kalabilirsiniz. Başvuruya göre bunun daha kısa süreli olarak verilmesi de söz konusudur.

Genk Vize Başvurusu

Randevu almak Genk vize başvurusu sırasında yapılacak olan ilk işlemdir. Ardından doğru bilgilerle form doldurulur. Dilekçede seyahat planı belirtilmelidir. Parmak izi verilmesi bir diğer işlemdir.

Genk Vize Evrakları

Genk vize evrakları şöyledir;

  • 2 foto, pasaport, tam vukuatlı olması kaydıyla nüfus örneği istenen evraklardır.
  • Ayrıca finansman durumu gösteren doküman, meslek bilgilerinin olduğu belgeler de söz konusudur.
  • Uçak bileti, otel rezervasyonu talebi mevcuttur.
  • Başvuru formu, seyahat sağlık sigortası konsolosluğa teslim edilmelidir.

Genk Vize Fiyatları / Ücreti

Genk vize fiyatları / ücreti son güncelleme ile 80 Euro olmuştur. Hem bu para birimi hem de TL üzerinden ödeme işlemleri yapılabilir. Banka havalesinin kabul edildiğini unutmamak lazım.

Genk Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Genk vizesi kaç günde çıkar: Genk vize süreci çok uzun olmayan bir zaman dilimi içerisinde, en az 7 en geç 15 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süreyi göz önünde bulundurarak, uçak biletini ona göre almak son derece mantıklıdır.

Genk Vizesi Nasıl Alınır?

Genk vizesi nasıl alınır: Genk vize konsolosluğa yapılmış olan resmi başvurunun ardından alınır. Belge eksikliğinin hiçbir şekilde olmaması şarttır. Aracı firma kullanmak sizin işlemlerinizi kolay hale getireceğinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×