Hoorn Vize

Hollanda Hoorn Vize Başvurusu

Sokak pazarları, tarihi yürüyüş alanları ve birçok ilgi çekici noktası ile Hoorn, Hollanda vizesi ile Türk vatandaşlarını konuk etmeye devam ediyor. Dini ve turistik mekanların yanı sıra Hoorn, mimari yapısı ile tüm dünyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.

Hoorn İçin Vize Gereklimi

En çok merak edilen sorulardan olan Hoorn için vize gereklimi sorusunun cevabı nettir; Evet!

Hoorn İçin Vize Şartları

Hollanda’ya ya da Schengen ülkelerinden herhangi birine ilk kez gidecek olan Türk vatandaşları parmak izi ibraz etmek zorundadır. Hoorn için vize şartları Schengen ülkesi Hollanda’da, Schengen şartları ile aynıdır.

Hoorn Turist Vizesi

Hollanda ziyareti gerçekleştirebilmek için uzun süreli ya da kısa süreli vize başvurusu yapılmaktadır. Hoorn turist vizesi 90 günü aşmayan kısa süreli vize türüdür. Çok girişli turist vizesi talebi için hazırlanan başvuru formunda belirtilmesi gerekmektedir.

Hollanda turistik vizesi ile ülkeye geçiş yapılırken vizenin başlangıç tarihine dikkat edilmelidir.

Hoorn Vize Başvurusu

Hoorn vize işlemleri için yapılacak olan başvurunun konsolosluğun bir başvuru yapan kişinin şartlarına göre yürütülmesi sonucun olumlu olmasına etki eder. Hoorn vize başvurusu için gerekli olan tüm prosedür profesyonel bir şekilde yerine getirilmelidir. Yaşanabilecek en ufak bir yanlış ya da aksaklık başvurunun olumsuz sonuçlanmasına neden olur.

Hoorn Vize Evrakları

Hollanda Krallığı tarafından ülkeye giriş yapacak olan yabancılardan statüsüne göre farklı evraklar talep edilmektedir. Hoorn vize evrakları;

  • Kamu personeli
  • Çalışanlar
  • Çiftçiler
  • Emekliler
  • Öğrenciler
  • İşverenler
  • Ev hanımları
  • Çalışmayanlar için farklıdır.

Hoorn Vize Fiyatları/ Ücreti

2021 yılı için güncellenen ve listelenen Hoorn vize fiyatları/ ücreti 115 Euro’dur. Konsolosluk tarafından tahsil edilen harç ücreti 6 yaşına kadar olan çocuklardan alınmamaktadır.

Hoorn Vizesi Kaç Günde Çıkar

Hoorn vize çıkış süresi ortalama 5 ila 15 iş günüdür. Hoorn vizesi kaç günde çıkar detaylı tüm bilgiler için bize ulaşın.

Hoorn Vizesi Nasıl Alınır

Resmi prosedürün yerine getirilmesi ile Hoorn vize işlemleri tamamlanır. Hoorn vizesi nasıl alınır sorusunun net cevabı profesyonel yardım alan başvuru sahipleri kısa süre içerisinde olumlu sonuç alır.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×