Dordecht Vize

Hollanda Dordecht Vize Başvurusu

Hollanda’nın güneybatısında olan Dordecht, geniş bir yaşam alanıdır. Şehrin kuruluşu manzarasına göre düzenlenmiş, geniş ve turistik mekanlarla doludur. Dordecht vize başvurusu için Hollanda vize merkezi üzerinden irtibat kurarak sürecin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Dordecht İçin Vize Gerekli Mi?

Dordecht için vize gerekli mi; Türkiye’den Avrupa Birliğine dahil olan ülkelere geçiş vize ile mümkündür. Schengen vize prosedürünün uygulandığı Dordecht vize işlemleri için konsolosluktan randevu almanız gerekmektedir.

Dordecht İçin Vize Şartları

Türkiye’den başvurularda Dordecht için vize şartları olarak Fransızca, Almanca veya İngilizce diliyle dilekçe verme şartı vardır. Harç bedelinin ödenmesi, pasaport ve tam vukuatlı nüfus kaydının kullanılmasıyla vize başvurusu yapılmalıdır.

Dordecht Turistik Vize

Türkiye’den Hollanda’ya gitmek için Dordecht turistik vize başvurularınızı 90 gün ile 180 gün D tipi ve C tipi vize başvurusu prosedürüne göre yapmanız gerekmektedir. İş, eğitim, turistik, ziyaret ve ticaret amaçlı yurtdışı seyahatlerinizi konsolosluğa dilekçe vererek bildirmeniz şartı vardır.

Dordecht vize başvurusu evresinde, eksiksiz evrak vermeniz gerekmektedir.

Dordecht Vize Başvurusu

Dordecht vize başvurusu; konsolosluk üzerinden eksiksiz evrak ve vize harç bedeliyle yapılmaktadır. Randevu alınarak, randevu günü ve saatinde evraklarınızla birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Dordecht Vize Evrakları

Dordecht vize evrakları, ıslak imza ve damga işlemleri eksiksiz yapılmalıdır. Vize başvuru evresinde eksik evrak teslim etmeniz vizenizin reddedilmesine neden olacaktır.

  • 000 sağlık sigortası teminatı
  • 3 aylık maaş dokumanı
  • 3 aylık aktif hesap dokumanı
  • Vize formu eksiksiz doldurulmalıdır.
  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 3 ay geçerli pasaport
  • Ticari, eğitim ve iş faaliyetlerine dair belgeler
  • Vize dilekçesi

Dordecht Vize Fiyatları/ Ücreti

Dordecht vize fiyatları, 60 Euro’dur. Vize harç bedeli olarak ödenmesi gereken tutar, turistik, ticari, eğitim, iş ve ziyaret amaçlı yurtdışı seyahatlerinde Hollanda konsolosluğuna dekontla teslim edilmelidir.

Dordecht Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dordecht  vizesi kaç günde çıkar; Resmi tatiller ve olağan üstü durumlar dışında vize başvurunuz 3 iş günü ile 10 iş günü içinde çıkacaktır.

Dordecht Vizesi Nasıl Alınır?

Dordecht vizesi nasıl alınır; vize başvurunuzu Hollanda konsolosluğundan yaparak, vize merkezi randevularından da yararlanarak yapabilirsiniz.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×