Belçika Vize

Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2021

Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2021 1 – belcika vizesi gerekli evraklar

Belçika Vize Evrakları Hakkında

  1. Belçika Konsolosluklarına yapacağınız başvuru evraklarından başvuru formunu sizden Almanca, Fransızca, Felemenkçe ve İngilizce olarak doldurmanız istenmektedir.
  2. Gerekli görüldüğünde mülakata çağrıldığınızda bu dillerde sizinle görüşme yapılacaktır. 18 yaş altındaki başvuru sahibi için anne-baba tarafından form imzalanmalıdır. Forma dahil edilmesi gereken evraklar 18 yaş altı için tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve kimlik fotokopisidir.
  3. Belçika Turistik Vize başvuru işlemlerinde bulunacak kişinin son 3 aylık aktif banka hesap özeti. Kişinin şahsi banka hesap özeti son 3 aylık aktif banka hesap hareketlerini içermeli, en az 3000₺ bakiyesi olması sağlanmalı ve banka ıslak imza, kaşe ve banka imza sirküleri ile birlikte hazırlanmış olmalıdır.
  4. Ayrıca Belçika vize işlemlerinde bulunacak kişi adına varsa tapu, araç ruhsatı, kira gelirleri ve kredi kartı ekstreleri evraklar arasında bulundurmalıdır.
  5. Belçika vizeleri için istenen evrakların Belçika’da resmi dil olarak kullanılan Fransızca, Almanca, İngilizce ve Felemenkçe olarak yazılması gerekmektedir. Türkçe başvurular kabul edilmemektedir.
  6. Belçika büyükelçiliğinin güncel olarak belirlediği ve belirtilen sıralamaya göre hazırlanmasını istediği eksiksiz evrak listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. >>>  vizerandevu.com/vize-basvurusu-gerekli-evraklar/
  • Belçika Turistik vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/belcika-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×