Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023

Belçika Vize Gerekli Evraklar

Belçika Konsolosluklarına yapacağınız başvuru evraklarından başvuru formunu sizden Almanca, Fransızca, Felemenkçe ve İngilizce olarak doldurmanız istenmektedir.

  1. Gerekli görüldüğünde mülakata çağrıldığınızda bu dillerde sizinle görüşme yapılacaktır. 18 yaş altındaki başvuru sahibi için anne-baba tarafından form imzalanmalıdır. Forma dahil edilmesi gereken evraklar 18 yaş altı için tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve kimlik fotokopisidir.
  2. Belçika Turistik Vize başvuru işlemlerinde bulunacak kişinin son 3 aylık aktif banka hesap özeti. Kişinin şahsi banka hesap özeti son 3 aylık aktif banka hesap hareketlerini içermeli, en az 3000₺ bakiyesi olması sağlanmalı ve banka ıslak imza, kaşe ve banka imza sirküleri ile birlikte hazırlanmış olmalıdır.

Ayrıca Belçika vize işlemlerinde bulunacak kişi adına varsa tapu, araç ruhsatı, kira gelirleri ve kredi kartı ekstreleri evraklar arasında bulundurmalıdır.

Belçika vizeleri için istenen evrakların Belçika’da resmi dil olarak kullanılan Fransızca, Almanca, İngilizce ve Felemenkçe olarak yazılması gerekmektedir. Türkçe başvurular kabul edilmemektedir.

Belçika büyükelçiliğinin güncel olarak belirlediği ve belirtilen sıralamaya göre hazırlanmasını istediği eksiksiz evrak listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. >>>  vizerandevu.com/vize-basvurusu-gerekli-evraklar/

Belize Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Belize Vizesi: Randevu ve Başvuru
  • Belçika Turistik vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/belcika-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.
BELÇİKA VİZE DİLEKÇE VE BAŞVURU FORMLARI
Vize Dilekçe Örnekleri Aşağıdaki Gibidir.
Aşağıda listelenen vize başvuru formlarını indirerek lütfen bizimle +90 (850) 308 22 13 numaradan bağlantı kurunuz.
BELÇİKA TİCARİ BELGELER BELÇİKA TURİSTİK BELGELER
Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 1 – wordicon Ticari Vize Genel Başvuru Evrakları Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 1 – wordicon Turistik Vize Genel Başvuru Evrakları
Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 1 – wordicon Ticari Vize Başvuru Dilekçesi Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 1 – wordicon Türkçe Dilekçe Listesi
Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 1 – wordicon İngilizce Başvuru Dilekçesi Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 6 – jpg Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize için başvuru yapacaksanız Vize Rejim Tablosuna lütfen vize alacağınız ülke için göz atınız.
Önemli! Pasaportunuzda geçerlilik süreniz, seyahat süreniz dışında 6 ay olmalıdır. E-Pasaport sitesinden de bilgi alabilirsiniz.

Belçika Vize Evrakları: Güncel Liste 2023 Video;

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×