Zwolle Vize

Hollanda Zwolle Vize Başvurusu

Hollanda’nın merkezi şehirlerinden biri olan Overijssel’e bağlı Zwolle bölgesi, tarihi ve turistik geziler için mükemmel bir alana sahiptir. Zwolle vize işlemlerinizi yapmanız için Hollanda vize prosedürüne uygun evrak düzenlemesi ve rezervasyon işlemlerinin yerine getirilmesi gerekmektedir. Vize merkezi ile irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zwolle İçin Vize Gerekli Mi?

Zwolle için vize gerekli mi; Türkiye’den Avrupa Birliğine bağlı 25 faklı ülkeye schengen vize anlaşması üzerinden gidilebilmektedir.

En yakın Hollanda konsolosluğuna başvuru yaparak, turistik, iş, eğitim, gezi ve ziyaret vizesi alabilirsiniz.

Zwolle İçin Vize Şartları

Zwolle için vize şatları İngilizce, Almanca ve Fransızca dilekçe verilmesidir. Üç dilden birini bilmeden ülkeye gitmenize izin verilmemektedir. Zwolle vize başvurunuzu vize merkezi ile irtibata geçerek yapabilirsiniz.

Zwolle Turistik Vize

Zwolle vize işlemleriniz için günübirlik vize, kültürel gezi ve tatil vizesi almanızı sağlayacak 90 günlük ve 180 günlük vize prosedürü uygulanmaktadır. Vize başvurularınızı, ticari, eğitim, gezi, ziyaret ve aile birleşimleri üzerinden yaparak, evraklarınızı düzenlemeniz gerekir.

Zwolle Vize Başvurusu

Zwolle vize başvurusu konsolosluk üzerinden yapılmalıdır. Vize dilekçesi ve formuyla birlikte evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve randevu tarihinin kaçırılmaması gerekir. Vize harcı ve konsolosluk hizmet bedeliyle birlikte gidilmesi gerekmektedir.

Zwolle Vize Evrakları

Vize başvurusunda evrakların sahte olmaması, tutarlı ve eksik olmaması şartı vardır. Zwolle vize evrakları;

  • 3 ay geçerli pasaport ( gri, yeşil, bordo, siyah)
  • 3 aylık hesap dokumanı
  • Nüfus kayıt evrakları
  • Harç bedeli ve vize dilekçesi
  • 000 Euro sağlık sigortası teminatı
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • 3 aylık maaş dokumanı

Zwolle Vize Fiyatları/ Ücreti

Zwolle vize fiyatları için konsolosluğa ödenmesi gereken harç bedeli 60 Euro’dur. Vize randevusu alındıktan sonra verilmesi gereken bedel olarak, vize reddinde geri ödeme olmayacaktır.

Zwolle Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Zwolle vizesi kaç günde çıkar; Resmi tatiller ve konsolosluk yoğunluğuna göre 3 iş günü ile 10 iş güne kadar çıkmaktadır.

Zwolle Vizesi Nasıl Alınır?

Zwolle vizesi nasıl alınır; vize başvurularının Hollanda konsolosluğuna yapılması ve eksiksiz evrak verilmesi gerekmektedir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×