Tournai Vize

Belçika Tournai Vize Başvurusu

Nehir kıyısında yer alan şehir birçok kilisesi ile Belçika’nın adeta gözbebeğidir. Özellikle kiliseleri görmek için hem Avrupa’dan hem de dünyadan pek çok insan önce Belçika’ya ve ardından buraya uğramaktadır.

Tournai İçin Vize Gerekli Mi?

Turnai için vize gerekir. Bu vize ihtiyacınıza göre değişim gösterebilir. Özellikle Tournai vize seçenekleri oldukça fazladır. Burada biri ş bulduysanız çalışma vizesi alabilirsiniz veya gezmek için geliyorsanız turist vizesi alabilirsiniz. Tüm bunlar birere seçenek olmaktadır.

Tournai İçin Vize Şartları

Tournai’ye gitmek için birtakım şartlar söz konusudur. Bunlardan ilki ise vize alma gerekliliğidir. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Belçika’ya gidebilmek için vize almalıdır. Bu ilk şarttır. Belçika vize işlemleri onaylandıktan sonra gidilebilmektedir.

Tournai Turist Vizesi

Tournai turist işlemleri kısa sürede yapılabilmektedir. Özellikle daha önce vize çıkarmadıysanız bu konuda bir endişeniz olmamalıdır. Bize danışarak turist vizenizi kısa sürede alabilirsiniz.

Tournai Vize Başvurusu

Tournai’ye gitmek için vize başvurusu yapmanız gerekir. Bu süreci ne kadar kısa sürede tamamlarsanız o kadar rahat bir süreç geçirirsiniz çünkü geç başvuru nedeni ile otel ve rezervasyonları ertelemeniz gerekebilmektedir.

Tournai Vize Evrakları

Tournai evrakları vize tipine göre değişir. Vizeye bağlı olarak evrak sayısı artar veya azalır. Kısa süreli vizelerde daha az evrak gerekmektedir.

Tournai Vize Fiyatları / Ücreti

Tournai vize ücretlerinin her sene değiştiğini bilmelisiniz. Buna göre son ücreti öğrenmelisiniz. Örneğin bu sene vize harcı ücreti 125 Euro olarak belirlenmiştir. Uzun süreli vizelerde ise bu fiyat artmaktadır.

Tournai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Tournai vizesinin net bir sonuçlanma günü yoktur. Çalışma günleri kapsamında düşünüldüğünde 7 ile 14 gün arasında sonuçlanması mümkün olmaktadır. Bu süreç 90 gün altı vizeler için geçerlidir. Özellikle daha çok evraklı ve uzun süreli vizelerde süre uzar ve net bir tarih vermek daha zorlaşır.

Tournai Vizesi Nasıl Alınır?

Bir vizeyi alabilmek için konsolosluk ile irtibatta olmak gerekir. Tournai vize işlemi için isse Belçika konsolosluğu ile irtibatta kalmak gerekmektedir.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×