Roeselare Vize

Belçika Roeselare Vize Başvurusu

Roeselare, Flaman bölgesi sınırları içerisinde bulunan bir Belçika kentidir. Nüfusu 65000 olarak dikkat çeker. Gezisin bu şehre yapmak isteyen Türk vatandaşlarının Roeselare vize başvurusunu sorunsuz bir biçimde tamamlamaları esastır. Bunun için tanımlanmış olan evraklar toplanmak zorundadır.

Roeselare İçin Vize Gereklimi?

Roeselare için vize gereklimi: Vize olmadan bu kente seyahat etmek mümkün değildir. Buna göre mutlaka Belçika vize işlemleri başlatılmalıdır. Bunun Schengen olduğunu ifade etmek lazım.

Roeselare İçin Vize Şartları

Belirlenmiş olan Roeselare için vize şartları; belge, evrak ve dokümanların hatasız şekilde teslim edilmesi, başvuru formunun doldurulması, ücretin ödenmesi, adli bir sorunun ya da çıkış yasağının bulunmamasıdır.

Roeselare Turist Vizesi

Roeselare turist vizesi, konsolosluk tarafından ve kısa süreli olarak verilen bir izin şeklinde tanımlanır. Bunun süresi 90 güne kadardır.

Roeselare Vize Başvurusu

Roeselare vize başvurusu, Belçika konsolosluğu üzerinden yapılır. Daha farklı bir opsiyon olan aracı kurum da söz konusudur. Randevu alımı, dilekçe doldurma süreci ve aynı zamanda biyometrik parmak izi verme işlemi mevcuttur.

Roeselare Vize Evrakları

Roeselare vize evrakları konusunda talep edilen evrakları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Bankada hesap döküm özeti, mesleği gösteren belge ve seyahat süresini kapsayan sağlık sigortası istenmektedir.
  • Otel, uçak, gidiş dönüş rezervasyonları hazırlanmalıdır.
  • Vukuatlı nüfus kayıt belgesi alınmalıdır.
  • TC kimlik kartının fotokopisi sunulur.
  • Vize başvuru formu doldurulmalıdır.
  • Pasaportun yanı sıra konsolosluk sizden 2 tane vesikalık fotoğraf da ister.

Roeselare Vize Fiyatları / Ücreti

Roeselare vize fiyatları / ücreti 80 Euro olarak konsolosluğun açıklamış olduğu banka havalesi yöntemiyle ödenmelidir. Türk Lirasını tercih etmek isteyen TC vatandaşları bu şekilde süreci tamamlayabilirler.

Roeselare Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Roeselare vizesi kaç günde çıkar: Herhangi bir sorun olmaması durumunda Roeselare vize 7 ile 15 gün arasında değişen sürelerde çıkmaktadır.

Roeselare Vizesi Nasıl Alınır?

Roeselare vizesi nasıl alınır: Yapılan başarılı başvurunun ardından Roeselare vize alımı konusunda hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamış olursunuz. Daha çok bilgi için bizi telefon numaramız üzerinden arayabilirsiniz.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×