Peru Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Peru Vize Başvurusu

Peru, Güney Amerika’nın batı tarafında bulunan bir ülkedir. Peru’ya seyahat etmek isteyenler öncelikle vizenin istenip istenmediğine bakmalıdırlar. Türkiye’de yaşayanlar Peru’ya vizesiz olarak gidebilmektedir.

Papua Yeni Gine Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Türk vatandaşlarının; yeşil, bordo, gri, siyah pasaportlarından hangisine sahip olduklarına bakılmaksızın 90 günü geçmeyecek şekilde vizeden muaf bir şekilde Peru’ya gitme hakları vardır. Bu muaflığa sahip olmayan ülkelerden gelenler ise temsilciliklerden Peru vizesi alarak bundan yararlanabilirler. Bu muaflıklardan haberdar olabilmek için verdiğimiz hizmetlerden bunu öğrenebilirsiniz.

Peru vize istiyor mu?

2012 tarihinde Türkiye ve Peru arasında imzalanan vize muafiyet antlaşmasına göre karşılıklı olarak 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek şartıyla vize uygulaması kalkmıştır.

Iraka vizesiz gidilir mi?

Irak tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ülkeye giriş yapabilmesi için vize uygulaması bulunmaktadır.

Ürdün vize istiyor mu?

Vize muafiyeti anlaşması bulunmayan ülke vatandaşlarından Ürdün vize istemektedir, ziyaretçilerin en az 6 ay geçerli pasaporta sahip olması koşulu aranmaktadır.

Peru Vizesi Başvuru Formu Nedir?

Peru vizesi için bazı formların doldurulup teslim edilmesi gerekir. Başvuru formu, sizinle ilgili ulaşılabilecek bilgileri içeren vize için gerekli bir evraktır. Başvuru formunda bulunan bilgilerle evraklarda bulunan bilgilerin eşdeğer olması gerekir.

Üzerinde barkod numarası ile teslim edilen bu başvuru formunda oynama yapılmaz. Vize başvuru formundaki tarihlere de dikkat edilerek tüm işlemler yapılmalıdır. Buna ulaşabilmek ve detaylı bilgi almak isterseniz sayfadan ulaşabilirsiniz.

Peru Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Peru Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Peru Vizesi: Randevu ve Başvuru

Peru vizesi için birçok site vize için gerekli bilgiler ve işlemler paylaşmaktadır.

Başvuru formunu sayfadan bizimle iletişime geçerek elde edip içerisindeki bilgileri kendi bilgilerinize göre düzenleyerek ulaştırabilirsiniz. Formu doğru ve eksiz bir şekilde doldurmalısınız. Üzerinde ıslak imzalı bir şekilde teslim edilmelidir. Online bir şekilde internet üzerinden doldurulmalıdır. Üzerinde başvuru kodu ve referans numarasıyla teslim edilmesi gerekir.

Peru Vizesi Başvuru Formunda Olması Gereken Bilgiler Nelerdir?

Peru vizesi başvuru formunda bazı bilgilerin olması gerekir. Kişisel bilgileriniz, meslek bilginizin, fotoğrafınızın, konaklama bilgilerinin, seyahat edeceğiniz ve kalacağınız yer bilgilerinin, pasaport bilgisinin ve adresinizin olduğu eksiksiz bir belgeniz olmalıdır. Bu bilgilerin doğruluğundan emin bir şekilde doldurmalısınız.

Peru Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Peru vizesi bazı ülkeler için vizesiz işlem uygulamaktadır. Vize gerekmese de bazı evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir.

Bu evraklar;

Bu evrakların yanlış bir şekilde beyan edilmemesi gerekir. Bu belgelerinizin tam olduğundan emin olarak bize başvurabilirsiniz. Vize işlemleriniz için hizmet vermekteyiz.

Peru Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Peru Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×