Mol Vize

Belçika Mol Vize Başvurusu

33000’lik nüfusu ile dikkat çeken Mol, Belçika hudutları içinde bulunan Flaman özel bölgesindeki, Anvers’e bağlıdır. 114.3 km2’lik bir alanı söz konusudur. Mol vize işlemleri Türkiye’den yapılır ve bunun için talep edilen birden çok evrakın hazırlanması gerekmektedir.

Mol İçin Vize Gereklimi?

Mol için vize gereklimi: Vize tüm farklı amaçlara sahip seyahatlerde gerekli bir belge olarak dikkat çeker. Belçika vize alımı buna göre tamamlanması şart olan bir süreç şeklindedir.

Mol İçin Vize Şartları

Mol için vize şartları şu maddelerden oluşur;

  • Mol vizesi için pasaportunuzun bulunması lazım.
  • Hukuki olarak koyulmuş yurtdışı yasağı durumunda vize alınamaz.
  • Dokümanların, evrakların tam olması gerekmektedir.

Mol Turist Vizesi

Mol turist vizesi 90 günlüktür. Bu konsolosluk tarafından üst sınır olarak belirtilmiştir. Aynı zamanda seyahat zamanının dilimi esas alınarak vize sağlanır.

Mol Vize Başvurusu

İki farklı yöntem üzerinden her zaman Mol vize başvurusu yapılabilir. Konsolosluk bunların başında geliyor. Yetki konusunda sorunu olmayan aracı kurumlar da müşteri kabul etmektedir.

Mol Vize Evrakları

Mol vize evrakları şunlardan oluşmaktadır;

  • Pasaport 3 aylık geçerliliğe sahip olmalıdır.
  • Nüfus kayıt örneği, kimlik kartı fotokopisi, 2 fotoğraf, mesleği ifade eden belge konsolosluk tarafından istenmektedir.
  • Tüm rezervasyon evrakları, hesabınızdaki parayı gösteren doküman ve aynı zamanda sağlık sigorta poliçesi de talep edilmektedir.

Mol Vize Fiyatları / Ücreti

Banka havalesi üzerinden 80 Euro olan Mol vize fiyatları / ücreti hemen ödenmelidir. Türk Lirası tercihlerinde hiçbir sorun söz konusu değildir.

Mol Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mol vizesi kaç günde çıkar: Mol vize çıkma süresi tüm evraklar başarılı bir biçimde hazırlanıp sunulduğunda en erken 7 gündür. Bunun üst sınırı ise 15 gün şeklindedir. Bu durum baz alınarak seyahat planı oluşturulmalıdır.

Mol Vizesi Nasıl Alınır?

Mol vizesi nasıl alınır: Problemsiz Mol vize sahibi olabilmek, kurallara uygun bir biçimde yapılacak olan başvuruyla direkt alakalıdır. Belge toplama ve bunların nasıl olması gerektiği konusunda firmamızın uzman personeli üzerinden profesyonel destek alabilirsiniz.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×