Maldivler Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Maldivler Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Maldivler Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Makedonya Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Maldivler dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz.

Maldivler için vize gerekli mi?

Maldivler’i ziyaret edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurusu yapmasına gerek yoktur emniyetten pasaportu almak gerekmektedir.

Maldivler Türk vatandaşlarından vize istiyor mu?

Maldivler seyahati planlayan Türk vatandaşların pasaportuna bakılmaksızın vize muafiyeti uygulanmaktadır. Siyah, bordo, gri ve yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Maldivler e ne zaman gidilir?

Maldivler’e gitmek için en ideal dönem Nisan ve Mayıs aylarıdır, tipik bir tropikal iklime sahip olan ülkede sıcaklıklar ve yağışlar nedeniyle en uygun dönem Nisan ve Mayıs’tır.

Maldivler Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Maldivler Vizesi: Randevu ve Başvuru
  • Maldivler Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.
  • Maldiv Adalarına seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 30 güne kadar olan seyahatler için pasaport türü ne olursa olsun vize başvurusu yapmak zorunda değiller. Ülkemizde daha çok Balayı Tatili için tercih edilen Maldiv Adalarına sadece bir bilet alarak yolculuğa çıkabilmektesiniz.
  • Maldiv Adalarına Vize istenmiyor olsa da girişlerde beyan etmeniz gereken evraklar olacaktır. Bunlardan birincisi Pasaportunuz, 10 yıldan eski olmayan, en az 6 ay daha geçerliliği bulunan yıpranmamış ve deforme olmamış pasaportlardır.
  • Bir diğer sunmanız gereken evrak ise rezervasyon biletleriniz olacaktır. Öncelikle Balayı ya da tatilinizi geçirmek istediğiniz otele ait biletleri beyan etmelisiniz. Aynı şekilde önemli olan bir evrak ta uçak biletleri dir. Özellikle dönüş biletleri bulunmayan yolcuların girişlerde sıkıntıya düşmesine sebep olabilmektedir.
  • Maldivler için gereken evraklardan biri de sağlık sigortasıdır. Sağlık sigortası isteğe bağlı olarak, seyahatin süresince başınıza gelebilecek hastalık, kaza, ölüm gibi durumlarda masraflarınızın karşılanması açısından önem taşımaktadır. Çünkü diğer ülkeler ülkesine ziyarette bulunmuş kişilerin sağlık masraflarını karşılamak istemezler. Her durumda zorda kalmamak ve kendinizi güvende hisstemek için seyahat sağlık sigortanızı yaptırmanızı tavsiye diyoruz.

Kimler Maldivler Vizesi Almalı?

  • Maldive seyahati 90 günden fazla sürecek olan vatandaşlarımızın Maldivler İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapmaları gerekmektedir.
  • Başvuru için gereken başvuru formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalı ve diğer sunulacak evraklara uygunluğunun bulunmasına dikkat edilmelidir.
  • Maldivler Vize Talep dilekçesine ise seyahat amacı, süresi, seyahat masrafları hakkında ayrıntılı bilgi verilmelidir. Eğer maldivlerden ticari amaçlı bir iş için gelen davetiye varsa bunun da evrakların arasına eklenmesi gerekir.
Maldivlere gerçekleştirmek istediğiniz 90 günü geçen uzun süreli vize başvurularınız için, mesleğinize göre ve seyahat amacına göre hazırlanması gereken evraklar hakkında bilgi almak ve vize takibi işlemlerinizi gerçekleştirmemiz için Vize Randevu Ofisinden destek alabilir aklınıza takılan sorulara yanıt arayabilirsiniz.

Vize Randevu Ofisi Maldivler Seyahati İçin Nasıl Yardımcı Olur?

Maldivlere genel bir tatil ya da Balayı tatili için seyahat edecek olan vatandaşlarımızın Vize Randevu Ofisi’ne gelerek talepte bulunmaları halinde seyahat sağlık sigortası, uçak biletleri ve otel rezervasyonları için destek vermekteyiz.

Siz tatil hazırlıkları ile uğraşırken ya da düğün hazırlıkları ile uğraşırken bizler sizin adınıza en uygun uçak bileti ve en konforlu ve bütçenize uygun otel rezervasyonlarınızı yapıyoruz. Sizede tatilin keyfini sürmek kalıyor.

Maldivler Tatili İçin Vize Randevu Ofisi iletişim Adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Maldivler Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Maldivler Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Maldivler Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Maldivler Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×