Lokeren Vize

Belçika Lokeren Vize Başvurusu

Lokeren, Belçika’nın doğusunda yer alır. Doğu Flandre sınırları içindeki bu belediyede toplamda 42000 kişi yaşamaktadır. Lokeren vize alımında, şartların sağlanması esastır. Vize olmadan buraya seyahat edebilme gibi bir durum hiçbir zaman yoktur. İlgili evrakların elde edilmesi önemlidir.

Lokeren İçin Vize Gereklimi?

Lokeren için vize gereklimi: Belçika vize alarak bu kente gidebilirsiniz. Şehre özel bir vize uygulaması dünyanın hiçbir yerinde söz konusu olmadığından Schengen başvurusunun yapılması şarttır.

Lokeren İçin Vize Şartları

Lokeren için vize şartları şöyledir;

  • Evraklar tam olmak zorundadır.
  • Devam eden mahkemesi olanlar, araması bulunanlar, yurtdışına çıkış yasağı olanlar vize alamaz.

Lokeren Turist Vizesi

Lokeren turist vizesi 90 gün ve altındaki zaman dilimleri kapsamaktadır. Bu yüzden kısa süreli olan bir Schengen giriş iznidir.

Lokeren Vize Başvurusu

Lokeren vize başvurusu yapılırken konsolosluk randevusu uygun olan zaman diliminde alınır. Parmak izi alım süreci prosedürü mevcuttur. Seyahatin tüm detayları dilekçede mutlaka açık şekilde belirtilmelidir.

Lokeren Vize Evrakları

Konsolosluğun talep ettiği şu Lokeren vize evrakları hazırlanmalıdır;

  • Yıpranmamış, 10 yıldan eski olmayan pasaport ve eskileri varsa konsolosluğa verilir.
  • 2 tane fotoğraf istenir.
  • Konsolosluğa sunulması gereken evrakların içinde finans dokümanları, seyahat sağlık poliçesi, rezervasyon bilgileri de mevcuttur.
  • Meslek bilgisi resmi evrak üzerinden kanıtlanmalı ve konsolosluğa verilmelidir.
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinin yanı sıra nüfus cüzdanının fotokopisi de istenilmektedir.

Lokeren Vize Fiyatları / Ücreti

80 Euro şeklindeki Lokeren vize fiyatları / ücreti ödenmek zorundadır. Banka aktarımını yapabilmek için konsolosluğun hesap numarasını bilmek şarttır. Dileyenler Türk Lirasını tercih edebilme hakkına sahiptirler.

Lokeren Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Lokeren vizesi kaç günde çıkar: 7 günde Lokeren vize süreci tamamlansa da, bunun bazı dönemlerde 15 gün olması gibi bir detay söz konusudur.

Lokeren Vizesi Nasıl Alınır?

Lokeren vizesi nasıl alınır: Lokeren vize alımı basit olmasının yanı sıra kesinlikle belgelerin doğru bir biçimde hazırlanarak toplanmasının sonrasında elde edilir. Bu noktada aracı kurum üzerinden hareket edebilmek adına bizi arayabilirsiniz.

Belçika Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×