Helmond Vize

Hollanda Helmond Vize Başvurusu

Helmond, Hollanda’nın kuzey bölgesinde yer alır. Geniş bir şehir yapılanmasına sahip olan Helmond, Brabant iline bağlıdır. Hollanda vize prosedürüne uygun başvurularda olumlu sonuç alarak Helmond bölgesine gidebilirsiniz. Hollanda Vize merkezi üzerinde irtibat kurarak, vize başvurusu evresinde rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Helmond İçin Vize Gerekli Mi?

Helmond için vize gerekli mi; Türkiye’den Avrupa ülkelerine gitmek için vize şartı bulunmaktadır. Helmond vize başvurusunu Hollanda konsolosluğundan randevu alarak yapabilirsiniz. Eksiksiz evrak kaydı, nüfus cüzdanı, pasaport ve vize harcıyla birlikte başvurunuz işleme alınmaktadır.

Helmond İçin Vize Şartları

Türkiye’den Helmond’a geçmek için vize prosedürüne dikkat edilmelidir. Helmond için vize şartları arasında vize dilekçesinin ve formunun İngilizce, Almanca veya Fransızca yazılmış olması gerekir. Hollanda konsolosluğu üzerinde alınacak vize dilekçesi ve formu, vize D ve C tipine göre doldurulmalıdır.

Helmond Turistik vize

Helmond turistik vize başvuru işlemleriniz için D tipi 180 günlük vize veya C tipi 90 günlük vize başvurusu yapılmalıdır. Başvuru evresinde rezervasyon işlemlerinizi otel ve uçak için yapmış, belgelerinizi de konsolosluğa teslim etmiş olmalısınız.

Ticari, iş, eğitim, ziyaret, sağlık, aile birleşimleri ve kültürel gezi başvurularınız için evraklarınızı turistik vize prosedürüne göre düzenlemeniz gerekmektedir.

Helmond Vize Başvurusu

Helmond vize başvurusu için Hollanda konsolosluğuna saat 9.00 ile 16.30 arasında başvuru yapabilirsiniz. Randevu sistemiyle yapılacak başvurularda, eksiksiz evrak teslimi yapmanız ve vize harç bedeliyle birlikte başvuru talebi oluşturmanız gerekir.

Helmond Vize Evrakları

Helmond vize evrakları konsolosluğa ıslak imzalı ve eksiksiz olarak verilmelidir. Genel vize evrak prosedürüde bulunan belgeler;

  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • 3 aylık hesap dokumanı
  • 3 ay geçerli pasaport
  • 3 aylık maaş bordrosu
  • Eğitim ve iş faaliyetleriyle ilgili belgeler.

Helmond Vize Fiyatları/ Ücreti

Helmond vize fiyatları Türkiye’den yapılan başvurularda 60 Euro’dur.

Helmond Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Helmond vizesi kaç günde çıkar; Helmond için yapılan başvurularda 3 iş günü ile 10 iş günü arasında vize verilmektedir.

Helmond Vizesi Nasıl Alınır?

Helmond vizesi nasıl alınır; Türkiye’den Hollanda konsolosluğuna başvurularak vize alınabilir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×