Heerlen Vize

Hollanda Heerlen Vize Başvurusu

Hollanda’nın Limburg ilinde yer alan Heerlen vize işlemleri için Hollanda konsolosluğu üzerinden başvuru yapma şartı bulunmaktadır. Heerlen bölgesi gelişmiş şehir yapılanmasıyla, turistik ziyaretlere açıktır. Hollanda vize merkezi üzerinden bilgi alarak, başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Heerlen İçin Vize Gerekli Mi?

Heerlen için vize gerekli mi; Türkiye’de Avrupa birliği ülkelerine giderken Schengen vize anlaşması prosedürü uygulanmaktadır. Heerlen vize işlemlerinizi yeşil, gri, siyah ve bordo pasaportlarınızla yapabilirsiniz.

Heerlen İçin Vize Şartları

Türkiye’den başvurularda vize şartları olarak Heerlen vize dilekçenizin Almanca, İngilizce veya Fransızca olarak yazılması gerekmektedir. Evraklarınızın eksiksiz olması, vize harç bedelinin ödenmesi ve ülkeden çıkış nedeninizi belirtiğiniz vize tipine uygunluk talep edilmektedir.

Heerlen Turistik Vize

Heerlen turistik vize başvurularınız için D tipi vize ve C tipi vize prosedürüne uygun düzenlemeler yapmanız gerekmektedir. Evrakların eksiksiz olması ve 90 günlük ile 180 günlük ülkeden ayrılış süresini de bildirmelisiniz.

Gidiş ve dönüş tarihlerinizle, rezervasyon belgeniz de yanınızda olmalıdır.

Heerlen Vize Başvurusu

Türkiye’de Hollanda konsolosluğu üzerinden yapılması gereken Heerlen vize başvurusu için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Otel ve uçak rezervasyon belgeniz, pasaportunuz ve dilekçenizle birlikte hafta içi 9.00 ile 16. 30 arasında randevu alarak, başvuru sürecinin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Heerlen Vize Evrakları

Türkiye’den başvuru yapmak için düzenlemeniz gereken Heerlen vize evrakları, eksiksiz ve ıslak imzalı olarak teslim edilmelidir.

  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • 3 aylık hesap dokumanı
  • 3 aylık maaş bordrosu
  • Vize dilekçesi ve formu
  • Vize harç bedeli ve dekontu

Heerlen Vize Fiyatları/ Ücreti

Heerlen vize fiyatları için düzenlenen yeni prosedürde, yetişkinler için 60 Euro ödenmesi gerekmektedir. Vize harç bedelinin konsolosluğa ödenmesi şartı vardır.

Heerlen Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Heerlen vizesi kaç günde çıkar; resmi tatiller ve olağan üstü haller dışında vize başvurunuzun sonuçlanması 3 iş günü ile 15 iş günü arasında değişmektedir.

Heerlen Vizesi Nasıl Alınır?

Heerlen vizesi nasıl alınır; vize başvurusunu Hollanda konsolosluğu üzerinden yaparak alabilirsiniz. Eksiksiz evrak, sabıkasız olmak ve daha önce yurtdışı seyahati gerçekleştirmek sonucu olumlu yönde etkileyecektir.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×