Amstelveen Vize

Hollanda Amstelveen Vize Başvurusu

Şarap üretim merkezleri ve üzüm bağlarının yanı sıra çiftliklerin şehri Amstelveen Hollanda vizesi ile ziyaret edilebilecek en güzel kentler arasında yer almaktadır.

Amstelveen İçin Vize Gereklimi

Hollanda’nın en özel şehirlerinden olan Amstelveen için vize gereklimi? Evet tüm Hollanda şehirlerinde olduğu gibi Amstelveen içinde vize gerekiyor.

Amstelveen İçin Vize Şartları

Hollanda ve Amstelveen için vize şartları başvuru formunun doğru bilgilerle doldurulması ile başlatılır. Gerekli olan evrakların tamamlanması bir sonraki şartlar arasındadır.

Amstelveen Turist Vizesi

Schengen vizesi, tüm Schengen bölgelerinde olduğu gibi Hollanda’da 180 gün içerisinde 90 gün ülkede kalmaya ve diğer ülkelere seyahat etmeye imkan sağlar.

Kısa süreli vize türü olan Schengen vizesi halk arasında Hollanda ya da Amstelveen turist vizesi olarak bilinmektedir.

Amstelveen Vize Başvurusu

5 yıl içerisinde alınan Schengen vizesi için parmak izi tanımlı ise yetki yazısı ile vize başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Amstelveen vize başvurusu ülkeye gidiş nedenine ve seyahat süresine göre yapılmalıdır.

Amstelveen Vize Evrakları

Amstelveen vize işlemleri için gerekli olan evraklar başvuran kişinin yaşına, mesleğine ve ülkeye gidiş nedenine göre farklıdır. Tüm Schengen ülkelerinde genel evraklar Amstelveen vize evrakları için de geçerlidir.

  • 10 yılı geçmemiş pasaport
  • Vize talep dilekçesi
  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Fotoğraf
  • Mali durumu gösteren belgeler genel evraklar listesi içinde bulunması gerekir.

Amstelveen Vize Fiyatları / Ücreti

Konsolosluk tarafından her yıl güncellenen Amstelveen vize fiyatları / ücreti 2021 yılı için harç ve hizmet bedeli ile birlikte 115 Euro olarak listelenmektedir. 6 yaşına kadar olan çocuklardan vize harç ücreti alınmaz, 6 ile 12 yaş aralığındaki çocuklardan ise Amstelveen vize harç ücreti yarı yarıyadır.

Amstelveen Vizesi Kaç Günde Çıkar

Hollanda ve Amstelveen şehrine seyahat planları yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Amstelveen vizesi kaç günde çıkar sorusu için cevap 7 ile 15 iş günüdür.

Amstelveen Vizesi Nasıl Alınır

Amstelveen vize işlemleri seyahat süresine bağlı olarak değişmektedir. Kısa süreli vize talebi danışma merkezlerine ve acentalara yapılırken uzun süreli vize türleri için konsolosluk ya da büyükelçiliğe müracaat edilir. Amstelveen vizesi nasıl alınır konusunda bilgi sahibi olmak için bizi hemen arayın.

Hollanda Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×