Aksaray Vize Merkezi

Aksaray Vize Başvurusu

Yabancı ülke vize başvuru işlemlerini sizin adınıza yapan Aksaray Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi başarılı bir biçimde devam ettiriyoruz. Başvuruları Aksaray Merkez ve aynı zamanda Sultanhanı, Sarıyahşi, Ortaköy, Güzelyurt, Gülağaç, Eskil, Ağaçören ilçelerinden sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz. Ofisimize ulaşabileceğiniz telefon numaraları ise zamanda 0532 176 62 46- 0850 228 43 şeklindedir. Ayrıca [email protected] mail adresimizi de kullanabilirsiniz.

Ağrı Vize Merkezi

Aksaray tam olarak nerede?

Aksaray, İç Anadolu Bölgesinin Orta Kızılırmak kesiminde yer alır.

Aksaray ne ile meşhur?

Yufka, sıkma, sepe, erişte, kuskus pilavı, çörek, dolma mantı, çiğleme, soğanlama, sac böreği, arabaşı ile meşhur bir şehirdir.

Istanbul aksaray ne tarafta?

İstanbul’un Fatih ilçesinde Aksaray yer edinir.

D Tipi Vize İçin Gerekli Evraklar Aksaray Vize Merkezi

D Tipi Vize Nedir: Aksaray vize merkezi başvurusu yapacak olan kişilerin farklı seyahat amaçları olabilir. Özellikle 90 günü geçen süreleri kapsayacak şekilde ilgili ülkede kalmak isteyen kişilerin D tipi olarak tanımlanmış vizeyi alması gerekiyor. Amaca göre farklılık söz konusu olsa da hem genel hem de özel olan belgeler şöyledir;
 • Her Aksaray vize işlemi sırasında talep edilen; başvuru formu, fotoğraf, seyahat belgesi, sağlık sigortası ve finansal olarak tanımlanmış evrakların tek bir eksik olmadan toplanması lazım.
 • Bunun yanı sıra eğitim görmek için ilgili ülkeye gidiliyorsa; okul kabul belgesi, öğrenci belgesi gibi evrakların kesinlikle hazırlanması şarttır.
 • Kısa süreli çalışmak için yurtdışına çıkmak isteyenler ise buna dair bir evrak ile hemen başvuruyu başlatabilirler.
 • Yeni bir iş kurmak adına istenebilecek vizede ise bir komitenin buna dair karar vermesi gerekiyor. İlgili kararın daha sonra yazılı şekilde sunulması esastır.
 • Akraba, eş, arkadaş ziyaretinde; evlilik cüzdanı, doğum belgesi, sağlık belgesi gibi evraklar büyük önem arz ediyor.
Aksaray Vize Merkezi
Aksaray Vize Merkezi

Bunların hazırlanmasının ardından başvuru işlemlerini rahatlıkla başlatabilirsiniz. Aksaray vize merkezi ofisi bunun için tercih edilmelidir.

Aksaray Vize Merkezi-Schengen Vize Evrakları Nelerdir?

Aksaray vize başvuru nasıl yapılır: Aracı kurum üzerinden yapılacak olan Schengen vize işlemlerinde birden çok belge talep edilir. Bu vizenin önemi, Avrupa’nın çok büyük bir kısmında geçerli olmasıdır. Şu evraklar öne çıkıyor;

 • Aksaray vize alımı için ilk olarak yapılacak olan şey hemen dilekçenin doldurulmasıdır. Seyahat amacı ve her türlü planın ilgili belge içerisinde belirtilmesi büyük önem arz ediyor.
 • Vize ücreti dekontu olmalıdır.
 • Kimlik fotokopisinin yanı sıra başvuru formunu da doldurarak teslim etmeniz lazım.
 • 2 tane biyometrik özelliğe sahip fotoğraf olmalıdır.
 • 6 ay en az olmak üzere geçerliliği bulunan bir pasaport şarttır.
 • Seyahat sigortası, uçak ve otel rezervasyonu ise talep edilen diğer belgeler olarak dikkat çekiyor.
 • Önceden edinilmiş olan vize söz konusuysa bunun fotokopilerini de sunmak lazım.
 • Eski pasaportun bulunması sizin için büyük bir avantaj olacaktır.
 • Son 3 aylık döneme ait olan banka dökümü, maaş bordrosu ve bunun yanı sıra üzerinize kayıtlı olan ev ya da arabanın size ait olduğunu gösteren belgeleri unutmamak lazım.
 • İş durumuna göre istenen belgelerin de hazırlanmasının ardından başvuru işlemleri rahatlıkla yapılır.

Süresiz Vize Nasıl Alınır?

Vize Nasıl Alınır: Aksaray vize merkezi işlemleri belli bir süreyi kapsar. Bunun zaman dilimi değişir. En fazla 90 günlük olarak verilse de bunu uzatmak mümkündür. Ancak bu işlemin belli kurallara göre bağlı olduğunu hemen ifade etmek lazım. Örneğin bir ülkede en az 12 ay kalmak istiyorsanız, hem belgelerin hazırlanması hem de daha önceden buraya en az 1 kere gitmiş olmanız büyük önem arz eder.

Hatta birkaç defa sorunsuz bir biçimde ziyaret ettiğiniz ülkelerden bu tip bir vizeyi almak daha kolaydır. Aracı kurum olarak bunun için gerekli olan tüm prosedürleri başarılı bir biçimde bildiğimiz ve ona göre hareket ettiğimiz için uzun süreli vizeyi de sizlere kısa zaman dilimi içinde sağlamaktayız.

Ucuz Vize Nasıl Alınır?

Aksaray vize alımı belli bir ücret karşılığında gerçekleştirilen işlem olarak dikkat çekiyor. Ucuz vize elde etmek isteyen kişiler firmamızla bu noktada hemen iletişim kurabilirler. Fiyatlar farklılık göstermektedir. Özellikle bu anlamda Schengen vizesinin, diğer birçok ülkeyle kıyaslandığı zaman ücret anlamında daha pahalı olduğunu ifade etmek lazım.

Genellikle fiyatlar yıllık olacak şekilde güncellenirler. Burada vize talep etmiş olan ülkenin meblağları belirlemiş olması önem arz eder. Bunun yanı sıra firmamız hem kaliteli hem de profesyonel bir bakış açısıyla çok yüksek miktarlı bir para talebinde bulunmaz.

Fransa Uzun Süreli vizeler hakkında>>>vizerandevu.com/fransa-uzun-sureli-vizeler/ sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Aksaray Vize Merkezi Video;

AksarayAğaçören Vize BaşvurusuAksaray Vize BaşvurusuEskil Vize BaşvurusuGülağaç Vize BaşvurusuGüzelyurt Vize BaşvurusuOrtaköy Vize BaşvurusuSarıyahşi Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×