Gülağaç Vize Başvurusu

Gülağaç vize başvurusu için tanımlanmış olan bir dizi işlemin bulunduğunu hemen söylemek gerekiyor. Özellikle zaman kaybının önüne geçebilmek adına resmi sitemizden ya da telefon üzerinden sürecin startını kolaylıkla verebilirsiniz.

Gülağaç vize başvurusu başarılı bir biçimde yapılmalıdır. Hiçbir süreç atlanmamalıdır. Buna örnek olarak form doldurulması ve seyahat planının dilekçe üzerinden sunulması oldukça kritik işlemlerdir.

Birçok değişik ülke, tamamen güvenlik kaygılarından dolayı başvuru yapacak olan kişilerden parmak izini talep eder. Bunun verilmesi ise merkezlerde ya da konsolosluklarda söz konusudur. Böylelikle sürecin bu aşaması da sona ermiş olur.

Para ödeme veya bir diğer tabirle vize harcının yatırılması için banka havalesi sistemi her daim kullanılmak zorundadır. Bunun yapılması esnasında baz alınacak olan para birimi ise kesinlikle Türk lirasıdır.

Gülağaç vize başvurusu evrakları; pasaport, seyahat poliçesi, vukuatlı nüfus örneği, meslek, banka hesap bilgileri ve belgeleri, kimlik fotokopisi, dilekçe, 2 tane yeni olması kaydıyla biyometrik fotoğraf, uçuş rezervasyon belgesi olarak karşımıza çıkan dokümanlardır.

  • Aksaray Vize Merkezi

    Aksaray Vize Merkezi

    Yabancı ülke vize başvuru işlemlerini sizin adınıza yapan Aksaray Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi başarılı bir biçimde devam ettiriyoruz. Başvuruları Aksaray…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×