Aksaray Vize Başvurusu

Aksaray vize başvurusu yaparak, yabancı ülke girişinin rahatlıkla sağlanması her zaman mümkündür. Komplike işlemler olmasından dolayı aracı kurumumuzdan ücret karşılığında profesyonel yardım talep etmeniz, sorun yaşanmasının da önüne geçer.

Aksaray vize başvurusu sürecinde konsolosluğun ülkemize özel olan sayfasına girerek ilgili formun doldurulmasını sağlamasınız. Bu konuda aracı olan işletmemizden her türlü desteği alabilirsiniz. Seyahat detayları ve nedeninin bulunduğu dilekçe de yazılmak zorundadır.

Aynı zamanda vize harcı olarak tanımlanmış, TL şeklinde ödenmesinin önünde engel olmayan bir ücret vardır. Yine burada aracı kurum devreye girerek bunu sağlar. İlgili meblağ hizmet bedeline eklenmektedir.

Aksaray vize başvurusu eğer Avrupa ülkelerine yapılıyorsa bu anlamda unutulmaması gereken temel nokta parmak izi kaydının sunulmasıdır. Bu da her zaman başvuru merkezleri üzerinden tamamlanır. Çok uzun süren bir işlem değildir.

Pasaport, meslek belgesi, pasaportun fotokopisi, seyahat sağlık sigorta evrakı, dilekçe ve form, 2 tane biyometrik özelliklere sahip resim, otel ve uçak rezervasyonu hazırlanmalı ve bunlar hızlı bir biçimde verilmelidir.

  • Aksaray Vize Merkezi

    Aksaray Vize Merkezi

    Yabancı ülke vize başvuru işlemlerini sizin adınıza yapan Aksaray Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi başarılı bir biçimde devam ettiriyoruz. Başvuruları Aksaray…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×