Eskil Vize Başvurusu

Eskil vize başvurusu yapmak artık online sistem üzerinden hemen başlatılabilecek bir işlem olarak dikkat çekiyor. Bunun için bizi tercih etmeniz, aşamaların kolaylıkla aşılması ve uygun şekilde sürecin tamamlanması anlamına geliyor.

Form olarak tanımlanmış olan resmi evrakın usulüne uygun bir biçimde doldurulması gerekiyor. Bunu tamamlayan başvuru sahiplerinin konsolosluğa bir dilekçe yazmaları da, vizenin alınması için ifade edilmiş bir kuraldır.

Başvuru işlemleri ile alakalı olarak bilinmesi gereken bir diğer temel husus ise merkez olarak tanımlanmış aracı kurumun ofislerine gitmektir. Çok sayıda ülkenin temel bir kural olarak belirttiği parmak izi verilmesi ancak bu şekilde mümkündür.

Eskil vize başvurusu sırasında evrak temini konusunda pasaport, dilekçe, resim, fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinin sunulması çok büyük bir önem arz eder. Bunlarının tümünün güncel, yani yeni olması lazım.

Eskil vize başvurusu için aynı zamanda uçuş rezervasyon evrakları, seyahat sağlık poliçesi, kimlik kartı sureti, banka hesap dökümü, meslek belgesi gibi dokümanların da  tamamlanması gerektiğini unutmamak lazım.

  • Aksaray Vize Merkezi

    Aksaray Vize Merkezi

    Yabancı ülke vize başvuru işlemlerini sizin adınıza yapan Aksaray Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi başarılı bir biçimde devam ettiriyoruz. Başvuruları Aksaray…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×