Sarıyahşi Vize Başvurusu

Sarıyahşi vize başvurusu kolaydır. Schengen vizesi için bir konsolosluk ziyareti yapmaya gerek kalmaz. Ofisin özel merkezlerini tercih edebilirsiniz. Elbette bu noktada toplanması gereken birtakım evrakların bulunduğunu unutmamak lazım.

Başvuru merkezine gitmeden önce buna dair bir randevunun hızlı bir biçimde alınması gerekmekte. Ayrıca form doldurmanın yanı sıra Sarıyahşi vize başvurusu için bir de dilekçenin yazılması gerektiğini hiçbir şekilde unutmamak gerekiyor. Bilgiler doğru olmalıdır.

Başvuru ücreti ise vize harcı olarak tanımlanır. Her ülke değişik bir meblağ belirlemiş olduğundan buna göre hareket edilir. Aynı zamanda TL veya Euro ödeme opsiyonları kişiler için sunulmuştur.

Bunun yanı sıra biyometrik kayıt olarak bilinen işlemlerin özellikle Schengen vizesinde bir kural olduğunu hatırlatmak lazım. Gene biyometrik özellikleriyle dikkat çeken iki adet de resim olmak zorundadır.

Sarıyahşi vize başvurusu tamamlanabilmesi adına pasaport, vize dekontu, form, resim, dilekçe, seyahat sağlık poliçesi, vukuatlı tam nüfus kayıt örneği, bankadan alınacak hesap dökümü, e devletten elde edilecek olan SGK giriş kağıdını ve en son olarak rezervasyon dokümanlarını sunmalısınız.

  • Aksaray Vize Merkezi

    Aksaray Vize Merkezi

    Yabancı ülke vize başvuru işlemlerini sizin adınıza yapan Aksaray Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi başarılı bir biçimde devam ettiriyoruz. Başvuruları Aksaray…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×