Zonguldak Vize Merkezi

Zonguldak Vize Başvurusu

Zonguldak Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi sürdürürken başvuruları Zonguldak Merkez başta olmak üzere Kozlu, Kilimli, Karadeniz Ereğli, Gökçebey, Devrek, Çaycuma, Alaplı ilçeleri üzerinden kabul etmekteyiz. Ofisimize 0850 228 43, 0532 176 62 46 numaralı hatlardan ulaşabilir ve [email protected] mail adresinden de yazabilirsiniz.

Yozgat Vize Merkezi

Schengen Vize Evrakları Nelerdir?

Schengen Vizesi: Sorunsuz bir biçimde Zonguldak vize merkezi başvuru işlemleri yapılırken önemli olan nokta istenen belgelerin hiçbir şekilde zaman kaybetmeden bir araya getirilmesidir. Schengen Vizesi, Avrupa’daki birçok ülkenin dahil olduğu özel bir seyahat alanı olarak tanımlanır. Serbest geçiş olarak da bilinir.

Zonguldak'ın en güzel yeri neresi?

Çayır Köyü Su Mağarası, Zonguldak’ın en güzel ve meşhur yeridir.

Zonguldak'da ne var?

Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi, Ereğli Müzesi, Çanakçılar Hayvanat Bahçesi ve Botanik Park bulunur.

Zonguldak ne ile meşhur?

Zonguldak yeşile hâkim bir şehir olduğu için ormanlarıyla fazlasıyla meşhurdur.

Buradaki ülkelerden herhangi bir tanesine gidebilmek için Zonguldak vize işlemleri süreci şu belgeler üzerinden hemen başlatılmalıdır;

 • Dilekçenizi hem dikkatli hem de seyahate dair tüm ayrıntıları içerecek şekilde doldurmanız lazım.
 • Bunun yanı sıra vize ücreti ödenmelidir. Bunu aracı kurum üzerinden yapmak mümkündür. İlgili dekont talep edilir.
 • Size ait olan kimliğinizin fotokopisi istenmektedir.
 • Başvuru formuna istenilen bilgilerin tümünü sorunsuz bir biçimde yazmak gerekiyor.
 • Biyometrik iki adet fotoğraf ve aynı zamanda geçerliliği minimum 6 ay olan bir pasaportun bulunması esastır.
 • Seyahat sigortası en az 30 bin Euro değerinde olmak zorundadır.
 • Gidiş ve dönüş sürelerini kapsayan bilgiler, hem uçak hem de otel rezervasyonunu gösteren belgeler isteniyor.
 • Banka hesap dökümü şarttır.
 • Üzerine kayıtlı mallar varsa bunları kanıtlamanız ve evraklar üzerinden ifade etmeniz lazım.
 • Tüm bunlara ek olarak meslek bilgilerini ve buna dair resmi belgeleri eklemek lazım.

Vize Reddi Nasıl Anlaşılır?

Zonguldak vize merkezi ofisi üzerinden hızlı bir biçimde yapabileceğiniz başvurunun kabul edilme ihtimali son derece yüksektir. Ancak bazen ret yanıtını da alabilirsiniz. Bunu anlamanız konusunda bir sorun yoktur. Özellikle tek başına işlem yaparak aracı kurumu devreye sokmadan süreci başlatmış olan kişilere bilgilendirme gerçekleştirilir. Konsoloslukların bir kısmında ise bundan farklı olarak sizin sonucu edinebilmeniz adına bir şifre sunulmaktadır. Bunun ilgili yere yazılmasının ardından hemen ret yanıtını görebilirsiniz.
Zonguldak Vize Merkezi
Zonguldak Vize Merkezi

Aynı zamanda Zonguldak vize işlemleri aracı kurum üzerinden de yapılabilmektedir. Böyle bir durumda ret yanıtını almanız genellikle çok düşük bir ihtimaldir. Buna rağmen vize verilmemesi halinde aracı firma sizi durumdan haberdar etmektedir. Bu noktada ofis olarak bilgilendirmeleri hem hızlı hem de sorunsuz bir biçimde yapmış olduğumuzu ifade etmek gerekmektedir.

Vize Başvurusunda Evlilik Cüzdanı

Zonguldak vize merkezi başvurusu yapılırken istenen belgelerin tümü çok net bir biçimde ifade edilir. Bunların içinde evlilik cüzdanı yoktur. Ancak şu durumlarda ilgili evrakın mutlaka hazırlanması ve sunulması şarttır;

 • Zonguldak vize merkezi işlemi yapılırken, aile birleşim olarak tanımlanmış tipte bir iznin sahibi olmak istiyorsanız, evlilik cüzdanınızı da yanınızda bulundurmak gerekmektedir. Zaten bu en temel evrakların arasında kabul edilir. Yabancı ülkedeki eşinizle evlenme durumu veya onu ziyaret gibi hallerde ilgili doküman sayesinde seyahatiniz için gerekli vizeyi hiçbir sorun olmadan alabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra yurt dışına eşiyle beraber gitmek isteyen kişiler için de bu belgenin bir zorunluluk olduğunu hiçbir şekilde unutmamak lazım.
 • Son olarak davetli vizelerde de evlilik cüzdanı öne çıkıyor. Yani yabancı bir ülkede yaşayan ve sizi davet eden eşiniz söz konusu ise evrakın hazırlanması ve ilgili makamlara sunulması kesinlikle çok büyük bir önem arz ediyor.
 • Böylelikle hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Vize Evrakları Nereye Teslim Edilir?

Zonguldak vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: Zonguldak vize başvurusu hem tek hem de aracı kurum üzerinden gerçekleştirilebilecek bir işlem olarak dikkat çekmektedir. Sonucun sorunsuz ve sizin istediğiniz yönde olabilmesi için evrakların hazırlanması gerekmektedir. Bunların neler olduğu bellidir. Hemen ardından ise teslim aşamasına geçiliyor.

Her ne kadar bunun için konsolosluklara gitme zorunluluğu söz konusu olsa da, bu işlem hem zaman alıcı hem de belli handikapları kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu yüzden en iyi yol aracı kurumdur. Telefon veya email adresi üzerinden ulaşabileceğiniz firmamız, kargo yoluyla sizin yollayacağınız belgeleri sorunsuz bir biçimde teslim alır. Vize sahibi olabilmeniz adına işlemleri en kısa sürede başlatmaktadır.

İsveç Vize İşlemleri >>> vizerandevu.com/isvec-vize-islemleri/ sayfamızdan bilgi alınız.

Zonguldak Vize Merkezi Video;

ZonguldakAlaplı Vize BaşvurusuÇaycuma Vize BaşvurusuDevrek Vize BaşvurusuGökçebey Vize BaşvurusuKaradeniz Ereğli Vize BaşvurusuKilimli Vize BaşvurusuKozlu Vize BaşvurusuZonguldak Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×