Kilimli Vize Başvurusu

Kilimli vize başvurusu sonucu ne olursa olsun her ülke için farklı yollardan geçilerek yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Polonya vize başvurusu ile Kazakistan vize başvurusu aynı adımları ve yolları içermeyecektir.

Kilimli vize başvurusu sonucunu öğrenmek için gerekli adımları attıktan sonra yaklaşık olarak 20 gün kadar beklemeniz gerekebilmektedir. Ancak bu süre zarfı bazı özel durumlarda uzamaktadır.

Yetkili kurumlar olan Konsolosluk ve Büyükelçilik kurumlarının izinli olduğu ve kapalı olduğu günler bulunmaktadır. Bu günler arasında cumartesi-pazar, paskalya bayramı, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve resmi tatiller de yer almaktadır. Bahsi geçen günler Konsolosluk ve Büyükelçilik kurumlarının web sitelerinde detaylı bir şekilde belirtilmektedir. Bu bilgileri göz önüne alıp o şekilde başvuru yapmanız seyahatinizin ve vizenizin akıbeti açısından önem taşımaktadır.

Vize başvurusu için talep edilmiş evraklar için önemsiz demek kesinlikle yanlış olacaktır. Konsolosluk veya Büyükelçilik tarafından talep edilen evrakların hepsi büyük önem taşır. İlaveten bu önem taşıyan evrakların eksikliği istenmeyen vize sonuçlarına yol açmaktadır.

Kilimli vize başvurusu sürecine dair güvenilir ve tutarlı bilgiler ulaşmak Vize Randevu firması ile iletişim kurmak şartı ile mümkündür.

  • Zonguldak Vize Merkezi

    Zonguldak Vize Merkezi

    Zonguldak Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi sürdürürken başvuruları Zonguldak Merkez başta olmak üzere Kozlu, Kilimli, Karadeniz Ereğli, Gökçebey, Devrek, Çaycuma, Alaplı…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×