Zonguldak Vize Başvurusu

Zonguldak vize başvurusu yapmak ve bu süreci yürütmek için Zonguldak ilçelerindeki ve Zonguldak merkezindeki ikamet eden kişilerin şehir dışına gitmesi ve yetkili kurumda başvuru yapması talep edilmektedir.

Zonguldak vize başvurusu yapacak kişinin; mesleği, varsa hastalık durumu, eğitim seviyesi, emeklilik durumu, yaşı, seyahat amacı, seyahat gerçekleştireceği ülkede kalım süresi gibi unsurlar uygulanması gereken işlemleri değiştirebilmektedir.

Vize başvuru işlemleri kişinin kendini yetkili kuruma şahsi evraklar ile kendini tanıttığı öznel işlemlerin tamamıdır. Ancak ilk kez vize başvurusunda bulunacak kişilerin bu tanıtma olayını iyi yaptığı çok nadirlikle görülmektedir.

Zonguldak şehrinden vize başvurusunda bulunacak kişilerin gitmesi gereken örnek kurumlar; İtalya vizesi alabilmek için İtalya İstanbul Başkonsolosluğu ve İngiltere vizesi alabilmek için İngiltere Ankara Büyükelçiliği örnek gösterilebilir. Yalnızca belirtilen vizeler için bu kurumlar ziyaret edilebilir, başka ülkeler için alınacak vizelerin merkez kurumları değişiklik göstermektedir.

Zonguldak vize başvurusu işlemlerinizi hangi kurumdan ve hangi kurallara uyarak gerçekleştireceğinizi öğrenmek için 2001 yılından bu yana hizmet vermekte olan Vize Randevu vize firması ile iletişim kurabilirsiniz.

  • Zonguldak Vize Merkezi

    Zonguldak Vize Merkezi

    Zonguldak Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi sürdürürken başvuruları Zonguldak Merkez başta olmak üzere Kozlu, Kilimli, Karadeniz Ereğli, Gökçebey, Devrek, Çaycuma, Alaplı…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×