Gökçebey Vize Başvurusu

Gökçebey vize başvurusu işlemlerinde pasaport, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, seyahat sağlık sigortası, banka hesabı dökümü, biyometrik fotoğraf, vize talep dilekçesi, vize başvuru formu, mesleki belgeler, evlilik cüzdanı, muvafakatname, finansal belgeler, uçak bilgileri, otel bilgileri, sertifikalar, davetiye, iş sözleşmesi, maaş bordrosu, eski pasaport ve vize bilgileri belgeleri kullanılabilmektedir.

Gökçebey vize başvurusu için belirtilen belgelerin kullanımı ise kişinin maddi durumu, yaşı, seyahat gerekçesi gibi türlü nedenlere dayanmakta ve bu nedenlere göre şekil almaktadır.

Ancak belge hazırlamasının bitimi ile tesliminden sonra başlayacak olan sonuçlandırma süreci 20 günden 30 güne kadar sürebilmektedir. Seyahat gerçekleştirmek niyeti için alınan uçak biletini belirtilen sürelere uygun biçimde rezerve etmelisiniz.

Seyahat gerçekleştirmek istediğiniz ülke Almanya, Fransa, Litvanya, Yunanistan, Polonya, Romanya gibi bir Schengen üyesi ülke ise Schengen vizesini bu ülkelerin talep ettiği doğrultularda almanız gerekmektedir. Schengen vizesinin genel kalıp kuralları aynen kalırken bazı ülkeler farklı belge talebinde bulunabilmektedir.

Gökçebey vize başvurusu güncel haberlerini, gerekli evraklarını, vize işlemleri yetkili kurumlarını, vize başvurusu zamanlarını ve benzeri bilgileri konuşmak ve endişe edilen konular hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Randevu firmasının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Zonguldak Vize Merkezi

    Zonguldak Vize Merkezi

    Zonguldak Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi sürdürürken başvuruları Zonguldak Merkez başta olmak üzere Kozlu, Kilimli, Karadeniz Ereğli, Gökçebey, Devrek, Çaycuma, Alaplı…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×