Sri Lanka Vize

Sri Lanka Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)

Sri Lanka Vize İşlemleri

Vize Randevu Ofisi Sri Lanka Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Sri Lanka dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Sri Lanka Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Sri Lanka tüm dünya ülkelerine vize uygulamaktadır ancak yaşanan tsunami sonrasında Türkiye’den Sri Lanka’ya yapılan yiyecek ve giyecek yardımları sonrasında iki ülke arasında olumlu gelişmeler yaşanmış ve bunun sonucu olarak kolay bir şekilde vize alabilmenin yolu olan e-vize uygulaması başlamıştır. 30 güne kadar olan seyahatler için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları evraksız olarak e-vize uygulaması ile kolayca vize sahibi olabiliyor ya da kapıda vize uygulamasından yararlanabiliyorlar.

Sri Lanka vize ücretleri sabit olmakta ve her vize için 35 $ ödemeniz gerekmektedir. E-vize alımı tercih edilmekte olup kapıda vize uygulamasından yararlanmak isteyen yolcuların vize reddine uğraması ihtimaline karşın Türkiye’den vizelerini almalarını tavsiye ediyoruz. Sri Lanka uçak bilet ücretleri oldukça pahalı olup geri dönmek zorunda kalacak olan yolcularımızın bu maddi kayba uğramamaları için uyarmak isteriz.

Vize Randevu Ofisi ile iletişime geçtiğinizde seyahat amacınıza uygun vize başvurunuzu yapıyoruz ve seyahatiniz için gerekli olan uçak ve otel rezervasyonlarını sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Talep etmeniz halinde seyahat sağlık sigortanız firmamız tarafından yapılmaktadır. Sri Lanka vizesi ile tüm aklınıza takılan sorulan ve merak ettikleriniz için biz arayabilirsiniz.

Sri Lanka’ya Girişlerde Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Sri Lanka’ya seyahat eden vatandaşlarımızın pasaportlarının en az 6 ay daha geçerli olmasına ve 10 yıldan eski olmamasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Deforme olan, yıpranık pasaportların vize başvurusunda kabul edilmediği bilinmelidir. Ayrıca Sri Lanka’da seyahat boyunca ikamet edilecek otele ait rezervasyon biletlerinin ve ulaşım sağlanan uçak gidiş-dönüş biletlerinin yolcuların yanından ayırmaması gerekmektedir.

Sri Lanka’ya gitmeden önce Sağlık Bakanlığı aranarak seyahat sağlığı hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Seyahat esnasında açık yiyecekler tercih edilmemeli ve kapalı sular tercih edilmelidir. Seyahat önce yaptırılması gereken aşılar tifo, kızamık, kuduz, tetanoz, sarı humma, hepatit, kabakulak aşıları olabilmektedir.

Birkaç yıl önce ülkede yaşanan müslümanlara yönelik terör olayları nedeniyle vatandaşlarımızın dikkatli olmaları konusunda uyarmak istiyoruz.

Sri Lanka Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Sri Lanka Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
  • ×

    Vize Menüsü