Sri Lanka Vize

Sri Lanka vize işlemleri sırasında mevcut Kovid önlemlerinin ne seviyede olduğunu incelemelisiniz. Vakaların yüksek olduğu zaman dilimlerinde ülkeler sadece oturum izni olan ya da vatandaşlık hakkı olan kişilerin giriş yapmasına izin vermiştir.

Sri Lanka vize işlemleri sırasında kişilerin pasaportlarını da güncel tarihli bir biçimde sunmaları gerekmektedir. Pasaportunuzun yeşil olması durumunda bazı ülkelere vizeye dahi gereksinim duymadan, direkt olarak giriş yapmanıza imkan verilmektedir.

Sri Lanka vize işlemlerinde ülkeye turist olarak giriş yapacak olan kişilerin seyahat ve sağlık sigortasına dair tüm güncel verileri sunması gerekmektedir. Bu sigorta bilgilerinin güncel olmasının yanı sıra bazı ülkelerde maddi sınır da 30 bin Euro olarak belirlenmiştir.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile işlem akışının tamamlanması durumunda prosedürlerin gözden kaçırılması söz konusu olmayacaktır. Tüm prosedürler alanın uzmanı olan temsilciler tarafından sorunsuz şekilde yerine getirilecektir.

Vize başvurunuzun iletilmesinin akabinde ortalama 1 aylık bekleme süreci olacaktır. Bu bir aylık bekleme adımının hemen sonrasında size olumlu ya da olumsuz yanıt sunulacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×