Singapur Vize

Singapur Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)

Singapur Vize İşlemleri

Vize Randevu Ofisi Singapur Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Singapur dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Singapur Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Singapur’a seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları pasaport farketmeksizin 30 güne kadar olan seyahatleri için vize başvurusundan bulunmaları gerekmez. Singapur seyahati 30 günden uzun sürecek olan kişilerin Singapur vizesine başvurmaları gerekmektedir.

Singapur havaalanında 2019 yılında kullanılmaya başlanan Turist Kartı Uygulaması bulunmaktadır. Turist Kartını tüm dünya ülke vatandaşları alabilmekte olup 14 gün süre ile verilmektedir. Singapur Turist Kartı bir vize değildir ve sizin ülkeye resmi anlamda girmiş olduğunuzu kanıtlar.

Singapur Turist Kartı ile ülkeye tek giriş yapabilir ve 14 gün kalabilirsiniz.

Singapur Turist Kartı Alabilmek İçin Gereken Evraklar

  • Pasaport: Singapur Turist Kartı Uygulamasından yararlanmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının dikkat etmesi gereken ilk konu olan pasaportların 10 yıldan eski olmaması, seyahat sonrası en az 6 ay daha geçerliliğinin bulunması gerekmektedir. Deforme olmuş, yırtılmış ve süresi geçmiş pasaportlarla ülkeye girişinize izin verilmeyecektir.
  • Uçak ve Otel Rezervasyonları: Singapur’da ikamet edeceğiniz süre boyunca nerede konaklayacağınıza dair kanıtlar belge olan otel rezervasyon biletlerinizin, dökümanlarınızın yanınızda bulunması ve sınır görevlilerine bunu beyan etmeniz gerekmektedir. Ayrıca seyahatinizde tercih ettiğiniz havayolu şirketine ait uçak gidiş-dönüş biletlerinin mutlaka beyan edilmesi ve bu nedenle de yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir.
  • Turist Kartı ödemeleri tamamen elektronik ortamda alınmaktadır. Bu nedenle yolcuların yanlarında mutlaka banka kartı bulundurmaları gerekmektedir. Banka kartları elektronik ödemeye açık olmalıdır.

Singapur Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Singapur Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×

    Vize Menüsü