Singapur Vize

Singapur vize işlemlerini konsolosluk aracılığı ile tamamlamanız gerekmektedir. Bu aşamada kişilerin başvuru formunu ve diğer evrakları da konsolosluğun internet sitesi üzerinden talep etmesine imkan verilmektedir.

Singapur vize başvurusu sırasında güncel pasaportunuzu sunmanız istenir. Eğer gerek duyulursa, geçmiş senelerde kullandığınız ve güncelliğini kaybetmiş olan pasaportlarınızı da sunmanız gerekmektedir.

Singapur vize başvuru adımlarını yerine getirirken kişilerin turist kategorisinden giriş yapmak istemesi durumunda otel rezervasyon ve konfirmasyon belgelerini de sunmaları gerekmektedir. Rezervasyon bilgilerinin yanı sıra uçak biletini de ayrıca sunmanız lazımdır.

Başvuru sürecinde özel bir net tarihli aktiviteye katılım sağlayacaksanız en az 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yetkili birimlere iletmenizi gerekecektir. Ortalama 4 hafta içerisinde vizenin olumlu ya da olumsuz sonucu tarafınıza iletilmektedir.

Vize Randevu firması aracılığı ile sorunsuz bir şekilde erişim adımını tamamlamanıza imkan verilmektedir. Hızlı ve güvenli bir vize talep adımını tamamlamak adına bu firma gerekli desteği eksiksiz sunacaktır. Artık prosedürler ile bireysel olarak uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlem akışı yetkililer tarafından düzenlenmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×