Polonya Vize Formu ve Dilekçe 2023

Polonya Vize Başvuru Formu

Polonya Vize Form

Polonya Vize Dilekçesi Taslağı İngilizce

Polonya Vizesi Dilekçesi Taslağı Türkçe

Polonya vize Sponsor Tahhütnamesi

Polonya Aile Birleşimi: Başvuru (2023)

Polonya Vize Formu ve Dilekçe 2021
Polonya Vize Formu ve Dilekçe

Polonya vize başvuru formu, Polonya Konsolosluğu’na Polonya ziyareti amaçlı olarak vize başvurusunda bulunmak amacı ile doldurulması gereken bir formdur.

Bu form yaklaşık 4 sayfalık olarak, vize başvuru sahibi hakkındaki genel bilgilerin öğrenilmesi amacıyla düzenlenmiş resmi bir belgedir.

Polonya Vize Başvuru Formu nereden alınır?

Polonya vize başvuru formu konsolosluğun web sitesinden alındığı gibi aynı zaman yetkilendirilmiş vize merkezlerinden de rahatlıkla temin edilmektedir.

Polonya şuan vize veriyor mu?

Polonya tarafından şu an için bordo pasaportlu bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize verilmektedir.

Polonya vize ücreti ne kadar?

Polonya vize ücretlerinin güncel durumunu konsolosluklardan ya da vize merkezlerinden öğrenmek söz konusudur.

Polonya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

 • İlgili vize başvurusunda bulunulurken Polonya vize başvuru formunun da resmi evraklar arasında bulunma zorunluluğu vardır. Polonya vize başvuru formu tükenmez kalem ile veya daktilo yada bilgisayar ile doldurulmak zorundadır.
 • İlgili Polonya vize başvuru formu el veya bilgisayar ile doldurulmalı ve doldurma işlemi sırasında Türkçe karakter kullanımından Polonya
 • Büyük harflerle doldurulması gereken formda yer alan bütün bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir.

Polonya Vize Formu

Gaziantep vize merkezimiz tarafından bütün Polonya vize başvuruları yapılmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru işlemlerinizi başlatmak için vize merkezimizin Polonya temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Polonya vize süreci ile ilgili vizerandevu.com sitemizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Polonya kısa süreli vize işlemleri, Schengen vizesi kapsamında değerlendirilmektedir. Polonya Schengen vizesi başvuru işlemleri de Gaziantep vize merkezimiz tarafından online yapılabilmektedir.

Çoğunlukla vize başvuruları olumlu sonuçlandıran vize merkezimizin başarılı olmasındaki en büyük sır ise seyahat amacına uygun vize türünün belirlenmesi ve başvuruların eksiksiz evrak teslimi ile tamamlanmasını sağlamasıdır.

Polonya Vize Formu Aracılığı ile Vize İşlemlerinin Başlatılması

 • Polonya vize merkezimize ilk başvuru yapıldığında Polonya vize formu doldurulması istenmektedir. Vize formu üzerinde kişisel bilgiler haricinde Polonya seyahat amacınızı ve seyahat sürecinizi belirtmeniz gerekmektedir.
 • Polonya temsilcimiz doldurduğunuz vize formu sayesinde hangi tür Polonya vizesi için başvuru yapılması gerektiğini en doğru şekilde belirleyebilmektedir.
 • Polonya vize formu aracılığı ile belirlenen vize türü üzerinden, Gaziantep vize merkezimiz vize başvuru işlemlerini başlatarak sizden evrak listesini hazırlamanız istenir.
 • Hazırladığınız tüm evraklar Polonya temsilcimiz tarafından dikkatlice kontrol edilir, evraklarınız vize başvuru dosyanıza eklenerek konsolosluğa gönderilir.
 • Bu aşamadan sonra Polonya konsolosluğu tarafından vize başvurunuzun incelenmesi ve karar bağlanması için bekleme sürecine girilir.

Polonya Vize Formu Üzerinde Yer Alan Detaylar

 1. Gaziantep vize merkezi Polonya temsilcimizin sizden doldurması istediği Polonya vize formu üzerinde, önemli birkaç bilgi yazılması talep edilmektedir.
 2. Kişisel bilgileriniz haricinde, iletişim bilgileriniz vize formuna yazmanız gerekmektedir. Polonya vize formu üzerinde Polonya’ya seyahatiniz ile ilgilide bazı detaylar istenmektedir.
 3. Polonya’ya seyahat amacınız, seyahat tarihiniz ve Polonya da kalış süreniz doğru, açık ve net bir şekilde yazılması önemlidir.

Polonya Vize Formu Seyahat Amacı

Polonya vize merkezimiz tarafından verilen vize formu üzerinde yer alan seyahat amacı bilgisi başvuru yapılması gereken Polonya vizesinin türünü belirleyici en önemli bilgidir.

Amacınız turistik bir gezi ise Polonya turistik vize başvurusu yapmanız, ticari faaliyetlerde bulunmak istiyorsanız da Polonya ticari vize başvurusunda bulunmanız gerekli olmaktadır.

Polonya vize başvurusu yapmak ve süratli bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/polonya-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

Polonya Vize Formu ve Dilekçe 2023 Video;

Polonya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×