Avustralya Vize

Avustralya vize başvurularını resmi kurumumuz aracılığıyla haftanın her günü yapabilir, çeşitli vize türlerine yönelik işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Evrakların nasıl temin edilebileceği, hangi evrakların vize işlemleri için kurumumuza ulaştırılabileceği hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Personellerimizle iletişime geçen tüm vatandaşlarımız için vize başvurularında çok uygun vize danışmanlık ücretleri talep etmekteyiz. Vize almak amacıyla ofisimize randevu yapabilir, ofisi ziyaret ederek tüm evrakları teslim edebilirsiniz.

Vize başvurularına yönelik Avustralya vize evraklarını resmi bir şekilde kurumumuza ulaştırabilir, konsolosluğa başvuru yapmamızı sağlayabilirsiniz. Avustralya Konsolosluğu ile iletişime geçerek, tüm evrakları teslim edecek ve seyahat vizesine sahip olmanız için girişimlerde bulunacağız.

İstanbul’da bulunan Avustralya Konsolosluğu ile temasa geçerek, Avustralya vizesi almak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Vize Randevu firmamız, Türkiye’de tüm müşterilerimiz için Avustralya vize danışmanlığını çok düşük fiyatlarla sunuyor.

Vize başvurusu yapmak, oturma izni almak ve çalışma izni almak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Avustralya vize işlemleri, evrak teslimi ve vize ücretlerinin ödenmesiyle birlikte gerçekleşiyor.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×