Avustralya Vize Reddi ve Çözümü (2023)

Avustralya Vize Reddi Neden Olur?

Maddi Durumdan Kaynaklı Vize Reddi: Avustralya’ya vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahatleri esnasında gereken harcamaları gerçekleştirebilecekleri maddi imkana sahip olması gerekmektedir. Maddi durumu olmayan kişilere vize verilmez. Maddi yeterliliği bulunmayan kişi Avustralya hükümetine maddi manevi yük getireceğinden vize red ile sonuçlanır.

Hesabınızda Belirtilen Miktarın Bulunmaması: Eğer Avustralya seyahatinizi bir sponsor aracılığı ile gerçekleştiremiyorsanız, banka hesabınızda en az 7000₺ bakiyeli bir hesap bulunmalı ve kullanılmamış olmalıdır. Bu miktarı göstermediğiniz durumda vizeniz reddedilir.

Avustralya Vize Reddi ve Çözümü (2021)
Avustralya Vize Reddi ve Çözümü

Başvuru Formu Hataları: Online olarak doldurulan başvuru formunda eksik ya da hatalı doldurduğunuz takdirde kişisel bilgilerinize ulaşılamaz eksik verilen cevaplar şüpheye yol açmaktadır. Bu nedenle başvuru formu eksiksiz ve hatasız açıkça doldurulmalıdır. Eğer online ortamda işlemler sizin kafanızı karıştırıyor ve form doldurmakta kendinize güvenemiyorsanız uzman vize temsilcilerinden destek alabilirsiniz.

İlk Yurt Dışı Seyahatiniz Avustralya Olacaksa: Avustralya seyahati için vize başvurusunda bulunan kişi eğer daha önce kendi ülkesine yakın hiçbir ülkeye ziyaret gerçekleştirmemiş ise ve Avustralya’ya gitmek için gerçekten geçerli bir sebebi yoksa Vizeye red cevabı verilmektedir. Yüzlerce km uzaklıktaki bir ülkeye seyahat etme sebebi özellikle de terör vb sebepler ile uğraşan ülkelerden olacaksa bu Avustralya için göç ve iltica anlamına gelebilmektedir.

Vize Reddi Sonrası Yapılması Gerekenler

Avustralya vizeniz red cevabı aldıktan sonra tarafınıza neden red olduğu ile bilgi verilir. Bu nedenleri alacağınız red mektubundan öğrenebilirsiniz. Vizenizin red olmasına sebep olan nedenleri ortadan kaldırmalı ve yeniden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Avustralya vizesi almak için Konsolosluğu ikna etmek için gerekli olan evrak ve seyahat amacınızı sizin için olması gerektiği gibi işleme aldırmak, güvenli ve doğru şekilde vize başvurusu yapmak için Vize Randevu uzman temsilcileri ile iletişime geçebilir sizin adınıza başvuru yapmamızı isteyebilirsiniz.

Vize sonucu kararı tamamen Avustralya Konsolosluklarında olmakta, Vize Randevu ekibi ise bu konuda yetki sahibi olmamaktadır. Vize reddi almamanız için yapılan titiz çalışmalar sonucunda hata payını en aza indirmekteyiz.

Avustralya Turistik vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/avustralya-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

Avustralya Vize Reddi ve Çözümü (2023) Video;

Avustralya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×