Avustralya Vize Ücretleri (2023)

Avustralya Vize Başvuru Ücretleri

Avustralya, Okyanusya kıtasında bulunan bir ülkedir. Güney yarım kürede yer alır. Aynı zamanda bir kıtadır. Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında olan ülke oldukça ilgi çekmektedir. Avustralya için vize almak isteyen ya da ziyaret etmek isteyen pek çok vatandaş vardır. Bunun için Avustralya vize ücreti merak edilmektedir.

  • Güncel Avustralya vizeleri olarak, turistik, ticari, aile ziyareti ve kısa süreli öğrenci vizesi 140 Avustralya dolarıdır.
  • Uzun süreli öğrenci vizesi 575 Avustralya doları iken, geçici çalışma vizesi 285, tıbbi amaçlı vize 290 Avustralya dolarıdır.

Bunlar vize türlerine göre vize ücretlidir. Avustralya vizesine başvurmak ve tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde almak için sitemizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

Avustralya Vize Ücretleri (2021)
Avustralya Vize Ücretleri

Avustralya Vize Ücreti ve Başvuru Formu

Vize başvurusu için başvuru formu doldurulmalıdır. Formun içerisinde çeşitli sorular yer alır. Kişinin pasaportu hakkında sorular, Avustralya ziyaret amacı, evli kişilerin çocukları ve durumları gibi çeşitli sorular sorulur. Bunlar eksiksiz tamamlanmalıdır. Önceden reddedilmiş bir başvuru varsa mutlaka ret kısmı da doldurulmalıdır.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Ücret Gerekli Evraklar

Avustralya vize türleri arasında, turistik vize, ticari vize, iş ziyaret vizesi, geçici çalışma vizesi, aile ziyareti vizesi tıbbi ziyaret vizesi, eğitim ve araştırma vizesi ve transit vize bulunmaktadır. Vize başvurusu için gerekli olan evraklar ise şöyledir;

  • Seyahat amacını belirten bir evrak olmalıdır. Buna göre vize türü belirlenir ve vize türüne göre evrak istenmektedir.
  • Başvuru formu
  • Başvuru formu İngilizce doldurulmalıdır.
  • Başvuru formunu Avustralya Konsolosluğu’nun resmi web sitesinden doldurmalısınız.
  • Diğer evraklar da İngilizce çevirisi ile birlikte gönderilmelidir ve çevirmenin bilgileri de bulunmalıdır.
  • Tüm evraklarınız Vize Randevu Ofisine gelince biz sizin için başvuru işlemlerini yapacağız.
  • Başvuru cevabınız ise vize temsilcimiz size bildirecektir.

Bunlar evraklarla alakalı bilgiler ve gerekliliklerdir. Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya Aile Birleşimi Vizesi

Türkiye’de yaşayıp, aile üyeleri Avustralya’da olan kişiler bu vizeye başvurmalıdır. Vize ücretleri ve gereklilikleri için sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avustralya vize başvurusu yapmak ve süratli bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/avustralya-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

Avustralya Vize Ücretleri (2023) Video;

Avustralya Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×